رابرت کیوساکی سرمایه گذاری در بیت کوین، طلا و نقره را توصیه می کند “قبل از اینکه خیلی دیر شود”


در حالی که کیوساکی سرمایه گذاری در بیت کوین و فلزات گرانبها را توصیه می کرد، او گفت که افراد عادی که سعی در پس انداز پول دارند، “بازنده” هستند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی شخصی پدر پولدار، پدر فقیر، حمایت خود از دارایی هایی مانند بیت کوین (BTC)، طلا و نقره را تکرار کرده است زیرا تورم تهدیدی برای بدتر شدن استانداردهای زندگی در سراسر جهان است.

قیمت طلا اخیرا از 2000 دلار در هر اونس فراتر رفت که نشان دهنده بهبودی مداوم در بحبوحه کاهش ارزش ارزهای فیات است. کیوساکی، یکی از حامیان قوی اکوسیستم بیت کوین، به بیش از 2.4 میلیون دنبال کننده خود در X (توئیتر سابق) توصیه کرد که قرار گرفتن در معرض ارزهای فیات را کاهش دهند که او آن را «سیستم پول جعلی» نامید.

کیوساکی گفت که افراد معمولی که سعی در پس انداز پول دارند “بازنده” هستند در حالی که انواع دیگری از سرمایه گذاری مانند طلا، نقره و بیت کوین را توصیه می کنند.

«بازنده نباش. از سیستم پول جعلی خارج شوید. حالا طلا، نقره، بیت کوین را وارد کنید. قبل از اینکه خیلی دیر شود.”

در 23 نوامبر، کیوساکی «دولت بیدار» را مقصر افزایش تورم و مبارزه روزانه پس از آن دانست.

او گفت که به انتقال دارایی های فیات خود به بیت کوین و فلزات گرانبها ادامه می دهد. زیرا “رهبران به شما اهمیت نمی دهند” و اقدامات آنها منجر به جنگ و فقر می شود. کیوساکی در 20 اکتبر پیش بینی کرد که قیمت طلا به زودی به 2100 دلار خواهد رسید و او انتظار دارد که قیمت طلا در آینده نزدیک به 3700 دلار افزایش یابد.

مرتبط با: رابرت کیوساکی بیت کوین را “فرصت خرید” با افزایش ارزش دلار آمریکا می خواند

در آگوست 2023، کیوساکی با توجه به مسائل ژئوپلیتیکی که رونق جهانی را تهدید می کند، پیش بینی کرد که بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید.

با این حال، اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند، کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین به 1 میلیون دلار افزایش می‌یابد، در حالی که ارزش طلا و نقره به ترتیب به 75000 دلار و 65000 دلار افزایش می‌یابد.

مجله: این مغز شما در مورد کریپتو است: سوء مصرف مواد در بین سرمایه گذاران کریپتو در حال افزایش است
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید