RippleX اخبار مهمی را برای شرکت کنندگان XRP Ledger اعلام می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

RippleX یک اعلامیه پیشگامانه منتشر کرد که به جامعه بلاک چین در ژاپن و کره انرژی می بخشد.

RippleX راه اندازی صندوق XRPL ژاپن و کره را در توییت اخیر خود اعلام کرد و برنامه های کاربردی را از مشاغل، توسعه دهندگان و اعضای جامعه که با XRP Ledger (XRPL) درگیر هستند، می پذیرد.

صندوق XRPL ژاپن و کره بخشی از تعهد ریپل برای ارائه پشتیبانی مالی، فنی و تجاری به توسعه دهندگان است که در مارس 2022 اعلام شد. این ابتکار نشان دهنده تعهد قوی برای هدایت نوآوری و رشد در اکوسیستم XRPL است.

تیم Ripple که متعهد به حمایت از رشد و توسعه XRP Ledger است، در توییتی جدید اعلام کرد که صندوق XRPL ژاپن و کره اکنون برای برنامه‌های تجاری، توسعه‌دهندگان و اعضای انجمن XRPL باز است.

مرتبط با

صندوق XRP ژاپن و کره جنوبی، که توسط ریپل در ماه ژوئن راه اندازی شد، با هدف هدایت نوآوری بلاک چین در دو بازار و حمایت از مشارکت های شرکتی، کمک های مالی توسعه دهندگان، سرمایه گذاری های نوپا و رشد جامعه است.

تمرکز ریپل بر آسیا و اقیانوسیه

صندوق XRPL ژاپن و کره با هدف تحریک موجی از نوآوری در XRP Ledger است. ایجاد این صندوق نشان دهنده اعتماد قوی ریپل به پتانسیل ژاپن و کره برای تبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای بزرگ برای نوآوری بلاک چین است.

ریپل سال گذشته اعلام کرد که “به اولویت دادن به منطقه آسیا-اقیانوسیه در پذیرش خدمات پرداخت کریپتو ادامه خواهد داد” زیرا “یکی از مناطق در حال رشد آن است”.

مرتبط با

در ماه آوریل، ریپل با HashKey DX مستقر در توکیو همکاری کرد تا راه حل های تامین مالی زنجیره تامین مبتنی بر XRPL را به بازار ژاپن ارائه دهد. ریپل اعلام کرد که XRP Ledger برای صدور NFT های رسمی Expo برای میلیون ها مهمان در نمایشگاه جهانی 2025 در اوزاکا، ژاپن استفاده خواهد شد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید