بهترین وکیل ریپل: SEC “Furious”


وکیل ارشد ریپل، استوارت آلدروتی، واکنش نشان داد آخرین پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعا می کند که آژانس “خشمگین” است.

آلدروتی استدلال کرد که هیچ قربانی دیگری برای جبران خسارت وجود ندارد و افزود که شرکت او اکنون در حال “رشد” است.

علاوه بر این، وکلای ارشد ریپل ادعا می کنند که SEC اکنون درخواست خود را برای جریمه و جریمه به ارزش 2 میلیارد دلار کنار گذاشته است.

کارتهفته گذشته، این شرکت در اطلاعیه اختیارات تکمیلی خود به پرونده Terraform اشاره کرد و به مخالفت آژانس با درخواست پیشنهادات تسویه حساب و تصمیم نهایی اشاره کرد.

آزمایشگاه Terraform موافقت کرد که برای حل و فصل پرونده SEC 4.47 میلیارد دلار بپردازد. این آژانس در ابتدا به دنبال جریمه 5.3 میلیارد دلاری علیه شرکتی بود که توسط کارآفرین معروف ارزهای دیجیتال دو کوون تأسیس شده بود.

کارت

برخلاف Terraform Labs، ریپل با هیچ گونه ادعای تقلب مواجه نشده است، بنابراین این شرکت استدلال می‌کند که درخواست‌های SEC غیرمنطقی و بی‌سابقه است. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو قبلاً استدلال کرده بود که جریمه باید فقط به 10 میلیون دلار محدود می شد. این مبلغ کسری ناچیز از مبلغی بود که در ابتدا توسط SEC درخواست شده بود.

اما SEC اصرار دارد که چنین مجازات پایینی “به اهداف قانون مجازات مدنی پاسخ نمی دهد.”

این آژانس استدلال می کند که مقایسه Terraform Labs با توجه به اینکه متهم شرکتی در آنجا در حال ورشکستگی است، اعمال نمی شود. علاوه بر این، Terraform موافقت کرده است که کلیدهای تمام اوراق بهادار دارایی های رمزنگاری شده را بسوزاند و دو عضو هیئت مدیره مسئول در هنگام نقض از سمت خود برکنار خواهند شد. این آژانس در آخرین پرونده خود گفت: “SEC همه این عوامل را در دستیابی به توافق در نظر گرفت و مکرراً آنها را به عنوان حقایقی ضروری برای دادگاه برای تأیید توافق بر اساس قوانین قابل اجرا ذکر کرد.” گفت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید