وکیل برتر ریپل به شکایت Consensys علیه SEC واکنش نشان داد


فهرست

  • صلاحیت نامحدود؟
  • از “دوست” تا دشمن؟

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، اخیراً گرفته شده به پلتفرم رسانه اجتماعی X برای واکنش به آخرین شکایت Consensys علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. او گفت که کار 2022 او “به خوبی پیر شده است.”

صلاحیت نامحدود؟

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayحامی اتریوم با تلاش‌های تنظیم‌کننده برای گسترش حوزه قضایی خود با طبقه‌بندی آلت‌کوین پیشرو به عنوان یک امنیت مخالفت کرد.

Consensys استدلال می کند که SEC به توسعه دهندگان و فعالان بازار آسیب می زند در حالی که با رویکرد خصمانه خود نسبت به ارزهای دیجیتال، نوآوری را خفه می کند.

در ماه مه 2022، آلدروتی گفت که برچسب زدن به هر توکنی غیر از بیت کوین به عنوان یک امنیت “ترکیبی از قانون بد و سیاست بد به نام تصاحب زمین سیاسی SEC در این طبقه دارایی است.” وی افزود: صلاحیت رگولاتور نامحدود نیست.

از “دوست” تا دشمن؟

در 10 آوریل، کارکنان SEC یک “اعلامیه Wells” را به Consensys ارسال کردند که نشان دهنده قصد آن برای پیگیری اقدامات اجرایی علیه شرکت بود. رگولاتور همچنین به Consensys اطلاع داد که کیف پول محبوب Metamask قوانین اوراق بهادار را با عمل به عنوان یک دلال-معامله ثبت نشده نقض می کند.

متعلق به Consensys استخدام کرد وکلای Watchtell راه های Coinbase را دنبال خواهند کرد و با تنظیم کننده مبارزه خواهند کرد. این شرکت مستقر در منهتن به طور کلی به عنوان یکی از بهترین مدافعان حقوقی در جهان شناخته می شود، به این معنی که Consensys مطمئناً “ارزان نمی رود”.

جوزف لوبین، رئیس Consensys گفت که آنها “دوستان و طرفداران بزرگ” SEC هستند. فکر می‌کنم آن‌ها این فضا را واقعاً خوب درک می‌کنند… ما معتقدیم که آنها نیز این کار را می‌کنند… آنها توکن شبکه اتریوم و مکانیسم صدور آن را غیرمتمرکز می‌دانند و بنابراین هر تراکنشی که شامل این دارایی‌های خاص باشد، تراکنش‌های اوراق بهادار محسوب نمی‌شوند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید