وکیل برتر Ripple در Coinbase Loss: این به پایان نرسیده است


استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، معتقد است که نبرد حقوقی کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هنوز به پایان نرسیده است.

آلدروتی در پروفایل شبکه اجتماعی X خود نوشت: “یک ضربه ناک اوت سریع خوب خواهد بود، اما در پایان روز چرخ های عدالت به آرامی حرکت می کنند و در نهایت در کنار افراد خوب قرار می گیرند.”

آلدروتی افزود که دادگاه در چنین مرحله اولیه صرفاً به تنظیم کننده “مزایای شک” می دهد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدرخواست Coinbase برای رد پرونده SEC ناموفق بود.

وکیل اصلی Coinbase، Paul Grewal، همچنان سرپیچی می کند و ادعا می کند که شرکت او اکنون برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد موضع SEC در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در مرحله کشف تلاش خواهد کرد.

گروال افزود: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا ثابت کنیم حق با ماست، ما مشتاقانه منتظر فرصتی هستیم تا برای اولین بار کشفیات را از SEC دریافت کنیم.”

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس اظهار داشت که شرکت او به مبارزه ادامه خواهد داد. علاوه بر این، کاترین پولک، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، تصمیم فایلا را “برنده ای بزرگ برای کیف پول های خودسرپرست” خواند، زیرا این تصمیم SEC را رد کرد که برنامه کیف پول کوین بیس به عنوان یک کارگزار ثبت نشده عمل می کند.

شایان ذکر است که علیرغم تلاش‌های Coinbase و حامیان آن برای کم‌اهمیت جلوه دادن شکست اخیر، انتظار می‌رود صرافی در این حرکت پیروز شود. به عنوان مثال، الیوت استاین، تحلیلگر بلومبرگ، تخمین زد که 70 درصد احتمال دارد که قاضی پرونده را رد کند.

اکنون Coinbase با یک نبرد حقوقی طولانی و پرهزینه علیه SEC روبرو خواهد شد. سهام این شرکت در این چهارشنبه تقریبا 4 درصد سقوط کرد.

در همین حال، ریپل با وجود پیروزی نسبی در برابر SEC در سال گذشته، اکنون با یک تهدید بزرگ روبرو است. 2 میلیارد دلار ارزش جریمه ها و جریمه ها


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید