وکیل برتر ریپل یک باخت دیگر SEC را جشن گرفت


وکیل ارشد ریپل، استوارت آلدروتی، یک دور پیروزی گرفت پس از اینکه قاضی فدرال امی برمن جکسون ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر اینکه توکن های ثانویه BNB، توکن مبادله Binance، اوراق بهادار ثبت نشده هستند، اعتراضی در شبکه رسانه اجتماعی X صورت گرفت.

قابل ذکر است که وی تصمیم نیویورک در پرونده ریپل را به عنوان نمونه از نظر خود ذکر کرد.

در این نظرنامه آمده است: «دادگاه خاطرنشان می‌کند که بسیاری از دادگاه‌های منطقه‌ای که با پرونده‌های اجرایی SEC مربوط به ارزهای رمزنگاری‌شده سروکار دارند، به دنبال تمایز قراردادهای سرمایه‌گذاری ادعایی از توکن‌ها بوده‌اند. بیانیه گنجانده شد.

مرتبط با

علاوه بر این، این نظر خاطرنشان می کند که چنین تمایزی با دستورالعمل دیوان عالی مطابقت دارد که تجزیه و تحلیل باید بر اساس “درک ها و انتظارات” مختلف از یک پیشنهاد خاص باشد.

این پس از آن صورت می گیرد که قاضی منطقه، جد راکوف، حکم تورس در مورد پرونده Terra را در سال گذشته رد کرد. به گفته وی، روش فروش نباید مشخص کند که یک دارایی خاص اوراق بهادار است یا خیر.

پس از تصمیم بایننس، آلدروتی می‌گوید که دادگاه‌ها «به درستی» تلاش‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای «گل‌آلود کردن آب» را با تئوری‌های حقوقی که اغلب تصور می‌شود ناسازگار هستند، دیده‌اند.

ضرر دیگری برای بایننس؟

در همین حال، جان رید استارک، مسئول سابق SEC، یک دیدگاه جایگزین ارائه کرد و آخرین توسعه را ضرری برای بایننس خواند.

وی خاطرنشان کرد: اکثر تحریم‌هایی که این نهاد علیه بورس انجام می‌دهد ادامه ندارد.

مرتبط با

اکنون، همانطور که مسئول سابق SEC پیش بینی کرده بود، رگولاتور اطلاعاتی را از سرمایه گذاران بازار دریافت می کند که انتظار دارند با خرید توکن های بایننس سود کسب کنند.

استارک گفت: «به نظر می‌رسد قاضی جکسون می‌گوید که طرز فکر سرمایه‌گذار در بازار ثانویه تعیین‌کننده مهمی در طبقه‌بندی یک دارایی دیجیتال به عنوان یک اوراق بهادار است و باید با احتیاط با آن رفتار کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید