مدیر اجرایی ریپل می گوید ایالات متحده یک “چالش بزرگ” است


Cassie Craddock، مدیر عامل بریتانیا و اروپا شرکت ارزهای دیجیتال نهادی مستقر در سانفرانسیسکو، گفت که ایالات متحده همچنان یک “چالش بزرگ” برای این شرکت است. آخرین مصاحبه.

شایان ذکر است که ریپل درگیر یک نبرد حقوقی طولانی مدت و تلخ با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بوده است.

مرتبط با

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این شرکت، بارها از عدم قطعیت نظارتی در ایالات متحده و نگرش خصمانه SEC نسبت به صنعت شکایت کرده است.

هیجان پیرامون MiCA

در همان زمان، کرادوک می‌گوید ریپل از معرفی چارچوب مقررات دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) در اتحادیه اروپا «واقعاً هیجان‌زده» است. قانون پیشگامانه ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا قرار است وضوح نظارتی بسیار مورد نیاز را برای بازیگران صنعت فراهم کند.

بروکسل در ارائه قوانین واضح در مورد ارزهای دیجیتال جلوتر از واشنگتن و سایر حوزه های قضایی حرکت کرده است.

مرتبط با

چارچوب پیشگام در 30 ژوئن 2023، دو ماه پس از تصویب آن توسط پارلمان اروپا، لازم‌الاجرا شد. از 30 دسامبر به طور کامل اجرا می شود. با این حال، برخی از مقررات MiCA از این یکشنبه به اجرا درخواهد آمد.

در حالی که کراداک ریپل نسبت به پذیرش قوانین جدید ارزهای دیجیتال در اروپا خوش بین است، همه احساسات او را با هم ندارند. برخی از مدیران صنعت هنوز با وجود برخی ابهامات موجود در مقررات MiCA سردرگم هستند. مارینا مارکزیچ، بنیانگذار ابتکار ارز دیجیتال اروپایی مستقر در بروکسل، اخیراً او به یورونیوز گفت به نظر می رسد که بسیاری از شرکت های رمزنگاری هنوز از نحوه عملکرد این قانون مطمئن نیستند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید