طرح بزرگ ریپل برای پرداخت های جهانی با بلاک چین فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در گزارش بینش اخیر، ریپل چهار مشاهدات کلیدی در مورد مزایای استفاده از پرداخت، برنامه های پذیرش و موانع رشد را مورد بحث قرار می دهد. ریپل و شورای پرداخت سریع ایالات متحده (FPC) بر روی دومین نظرسنجی سالانه جهانی در سال 2023 کار کرده اند که استفاده فعلی و آینده از سیستم های پرداخت بلاک چین را برای درک بهتر آنچه در بازار اتفاق می افتد بررسی می کند.

بیش از 100 رهبر پرداخت در این نظرسنجی شرکت کردند، از جمله تعداد قابل توجهی از بنیانگذاران، مدیران عامل و رهبران فنی.

چهار اصل

در این راستا، ریپل چهار پیش بینی مهم در مورد بلاک چین در پرداخت های جهانی ارائه کرد. اول، بلاک چین در پرداخت ها ارزش واقعی را باز می کند.

به گفته ریپل، تحقیقات گذشته ثابت کرده است که رهبران به پتانسیل پردازش پرداخت بلاک چین و همچنین فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال برای پرداخت های سریع تر خوش بین هستند. اکنون این احساسات به ارزش واقعی تبدیل شده است.

دوم، اگرچه موارد استفاده برای پرداخت های بلاک چین گسترده است، اما ممکن است به همان اندازه جالب نباشند. وقتی صحبت از پرداخت های داخلی می شود، سازمان ها به برنامه های کاربردی تجارت به کسب و کار (B2B) علاقه نشان می دهند. برای زمینه: پرداخت‌های همتا به همتا (P2P) دومین مورد محبوب‌ترین مورد استفاده در میان کسانی است که از ارزهای دیجیتال آزمایش می‌کنند یا از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند و 20 درصد را به خود اختصاص می‌دهند.

پرداخت های مشتری به کسب و کار (C2B) کمترین هدف استفاده برای شرکت هایی است که فناوری بلاک چین را توسعه داده یا آزمایش می کنند. اما برخی از علاقه C2B برای کسانی که در نظر دارند از آن در آینده استفاده کنند وجود دارد.

پاسخ دهندگان همچنین ترجیحات شدید خود را برای موارد استفاده از پرداخت برون مرزی که اصطکاک، ریسک و هزینه ها را کاهش می دهد، ابراز کردند.

سوم، ترس از ارزهای دیجیتال “بیشتر” کاهش می یابد. ریپل یک توسعه دلگرم کننده را برجسته می کند و بیان می کند که 59٪ از شرکت های مورد بررسی به مصرف کنندگان اجازه می دهند (یا در نظر دارند) بتوانند با ارز دیجیتال پرداخت کنند. در حال حاضر 28 درصد سازمان ها با آن مخالف هستند. نگرانی‌های این گروه آخر حول دو دلیل اصلی می‌چرخد: کریپتوگریزی و تحمل ریسک پایین.

در نهایت، احساسات پیرامون فناوری بلاک چین و پایداری در بین رهبران پرداخت همچنان قوی است.

ریپل انتظارات خود را برای استفاده از بلاک چین در پرداخت های جهانی به اشتراک می گذارد

ریپل انتظارات خود را از فناوری بلاک چین بیان کرده و آن را به عنوان فناوری توصیف کرده است که نتایج ثابت شده ای را در طیف گسترده ای از موارد استفاده قانع کننده برای انتقال پول، تراکنش های پرداخت سریع تر و مقرون به صرفه تر، و یک گزینه پرداخت شفاف تر و مطمئن تر از آینده ارائه می دهد. سنتی. روش های پرداخت.

با رشد استقرار، ریپل انتظار دارد داستان دوام، انعطاف‌پذیری و سودمندی بلاک چین در پرداخت‌های جهانی نیز رشد کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید