وکیل ارشد ریپل مهلت 4 روزه برای تاییدیه تاییدیه بیت کوین جعلی ETF تعیین می کند


در کمال تعجب، SEC در روز سه شنبه با یک نقض امنیتی بزرگ در حساب رسمی X مواجه شد. در پستی به اشتباه ادعا شده بود که رگولاتور به راه‌اندازی ETF Bitcon Spot چراغ سبز نشان داده است. با این حال، رئیس جمهور گری جنسلر بلافاصله توضیح داد که هیچ تاییدیه ای انجام نشده است و این پست گمراه کننده کار یک کاربر غیرمجاز پس از حذف بوده است.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل به این حادثه پاسخ داد و تاکید کرد که طبق قوانین SEC، ماهیت و دامنه نقض امنیتی و تأثیر آن بر بازار باید ظرف چهار روز افشا شود. همچنین شامل پیوندی به قوانین SEC در مورد مدیریت ریسک امنیت سایبری و افشای حوادث است که بر اهمیت شفافیت در ارزیابی، شناسایی و پیشگیری از این گونه تهدیدات امنیت سایبری تاکید می کند.

فوریت آلدروتی ناشی از تعهد کمیسیون SEC به افشای فوری حوادث امنیت سایبری مادی است. قوانینی که اخیراً توسط Gensler تصویب شده است، از ثبت‌کنندگان می‌خواهد که هر حادثه امنیت سایبری مادی را افشا کنند و ماهیت، دامنه، زمان‌بندی و تأثیر آن را ظرف چهار روز کاری پس از تعیین اهمیت آن شرح دهند. به ویژه، باید توجه داشت که افشا تنها در صورتی به تعویق می افتد که افشای فوری خطر قابل توجهی برای امنیت ملی یا امنیت عمومی ایجاد کند.

در آن زمان، رئیس SEC بر نیاز به افشای امنیت سایبری سازگار و قابل مقایسه برای سود سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها و بازارها در هنگام بررسی این قوانین تاکید کرد.

اکنون تمرکز روی پاسخ SEC در بازه زمانی چهار روزه است، زیرا وکیل اصلی ریپل زمینه را برای توضیح جامعی از رویداد تأیید جعلی بیت‌کوین ETF فراهم می‌کند که موجی از شوک را در جامعه کریپتو ایجاد کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید