ریپل 800 میلیون XRP Escrow Lockup قیمت را دوباره راه اندازی نکرد، دلیل آن


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت پرداخت بلاک چین Ripple Labs Inc در مجموع 800 میلیون XRP به کیف پول امانی خود در تلاش برای متعادل کردن مجدد عرضه در گردش ارز دیجیتال منتقل کرد. در پاسخ به فعالیت سپرده گذاری، قیمت XRP به 0.5126 دلار افزایش یافت که افزایش اندکی 4.61٪ در 24 ساعت بود. با این حال، این محاصره عظیم XRP هنوز تمام ضررهای هفته گذشته را اصلاح نکرده است.

XRP طی ماه گذشته با تضعیف احساسات بازار شاهد کاهش شدید ارزش گذاری بوده است. علیرغم افزایش اخیر، XRP همچنان 2.04 درصد در هفته گذشته و بیش از 14 درصد در ماه گذشته کاهش یافته است.

این چشم‌انداز قیمت کاملاً تکان‌دهنده است، با توجه به اینکه قفل شدن 800 میلیون XRP یک استراتژی سخت‌تر عرضه بود. این تصادفات در سه بخش مجزا رخ داده است، همانطور که توسط ارائه دهنده اطلاعات اطلاعات بازار Whale Alert ثبت شده است. اولی شامل 500,000,000 XRP به ارزش 258,724,981 دلار بود، در حالی که دومی یک قفل 100 میلیونی به ارزش بیش از 51.8 میلیون دلار بود.

در مجموع 200 میلیون XRP یا 103,655,197 دلار به عنوان بخش سوم قفل شد. این شرکت مدت کوتاهی قبل از انجام معاملات ثبت شده، 800 میلیون دلار به حساب سپرده خود دریافت کرد.

شکایت ریپل، به روز رسانی استیبل کوین

مشارکت آزمایشگاه ریپل در مدیریت حجم بازار XRP، سوخت اصلی پشت دعوای حقوقی این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است که هنوز حل و فصل نشده است.

از آنجایی که پرونده در مرحله مذاکرات حل و فصل است، بازار در این فکر است که نتیجه چه خواهد بود. عملکرد بلندمدت بازار XRP نیز ممکن است تحت تأثیر وجود استیبل کوین ریپل پیشنهادی قرار گیرد.

این حضور استیبل کوین می تواند تأثیر منفی بر کسب و کار ریپل داشته باشد زیرا می تواند تقاضا برای XRP را به عنوان یک گزینه پرداخت کاهش دهد. در نهایت، رابطه با ارز دیجیتال می تواند آن را آزاد کند و احتمالاً چشم انداز قیمت را می توان در دراز مدت بازنشانی کرد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید