SEC با ریپل مخالف است: وکلای Pro-XRP خواستار شهادت کلیتون و هینمن هستند


دیتون اشاره می‌کند که شهادت مقامات سابق SEC، بیل هینمن و جی کلیتون در جریان دعوای قضایی ایالات متحده SEC علیه آزمایشگاه ریپل، XRP را پیش از موعد به‌عنوان یک غیرامنیتی طبقه‌بندی می‌کند.

جان ای. دیتون، وکیل Pro-XRP ادعا کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در طرح ادعای کمک و حمایت علیه برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، اشتباه کرده است.

مرگ نقطه شهادت مقامات سابق SEC، Bill Hinman و Jay Clayton در جریان دادخواست SEC ایالات متحده علیه Ripple Labs نشان داد که XRP در مراحل اولیه به عنوان غیرامنیتی طبقه بندی شده بود، اما SEC عمدا این اطلاعات را برای مدت طولانی نادیده گرفت.

سرمایه گذار دارایی دیجیتال بیان او قصد دارد با وکلای a16z، لاول نس و کریس دیکسون، به عنوان اولین شاهدان نبرد حقوقی بین ریپل و کمیسیون SEC تماس بگیرد. آنها به همراه مقامات سابق SEC، جی کلیتون و بیل هینمن، برای شهادت فراخوانده خواهند شد.

Jay Clayton با مفهوم Ethereum Free Toggle Talk مرتبط است، جایی که مدیران وظیفه رهبری تلاش‌هایی را بر عهده دارند که به این موضع کمک می‌کنند.

دیتون موافق است که شهادت هینمن ضروری است. به ویژه، او هیچ شانسی برای احضار قانونی رئیس سابق SEC به جلسه استماع نداشت. با این حال، دیتون استدلال می کند که SEC در تصمیم خود برای استیضاح براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت، اشتباه کرده است، به ویژه با توجه به تمایل جی کلیتون به شکایت شخصی علیه مدیران در یک زمینه غیر متقلبانه.

او استدلال می کند که جی کلیتون به عنوان شاهدی که باید در دادگاه شهادت دهد از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور خاص، کلیتون با مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی ریپل ملاقات کرد، در حالی که براد گارلینگ هاوس گفت که “ریپل در برزخ زندگی می کند” پس از سخنرانی هینمن. با این حال، نه کلایتون و نه هینمن روشن نکردند که XRP به عنوان یک امنیت طبقه بندی می شود.

مرتبط با: نسل Z در کره جنوبی XRP و سایر آلتکوین ها را به BTC و ETH ترجیح می دهند: گزارش

دریافت توضیح از سوی کلیتون و هینمن می‌توانست از هزینه‌های قانونی، مصرف زمان و پشتیبانی از پذیرش ارزهای دیجیتال جلوگیری کند. SEC قصد دارد وضعیت را حتی پس از اینکه قاضی تورس حکم داد که XRP یک امنیت نیست، معکوس کند.

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، نگرانی هایی وجود دارد که در صورت عدم تجمع قابل توجه در سطح حمایت 0.50 دلار، قیمت XRP می تواند به 0.41 دلار کاهش یابد. به موازات آن، قیمت همچنان از سطوح پشتیبانی فراتر رفت زیرا یک نهنگ برجسته بیش از 20 میلیون دلار XRP به صرافی ها آورد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید