ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار: بعد از ادامه نبرد قانونی چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل به مراحل بعدی شکایت جاری خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اشاره کرده است. ریپل در آخرین گزارش سه ماهه اول خود پیش بینی می کند که یک لحظه مهم در این پرونده رخ دهد: تصمیم قاضی در مورد راه حل های نهایی که در ماه های آینده انتظار می رود.

رهبری ریپل به قوت استدلال های حقوقی خود و اینکه قاضی منصفانه به مرحله حل و فصل نزدیک می شود، مطمئن است.

این شرکت در بیانیه ای در سه ماهه اول گفت: “از نظر مراحل بعدی، هر دو طرف منتظر خواهند بود تا قاضی در مورد راه حل های نهایی تصمیم بگیرد – احتمالاً در ماه های آینده. ریپل مطمئن است که قاضی به طور عادلانه به مرحله حل و فصل نزدیک می شود.” سال 2024. گزارش بازارهای XRP

تصمیم قاضی در مورد راه حل های نهایی عواقب گسترده ای برای ریپل و کل بازار کریپتو خواهد داشت. اگر دادگاه به نفع ریپل رای دهد، این می تواند سابقه ای برای دارایی های دیجیتال در ایالات متحده ایجاد کند. در مقابل، یک یافته به نفع SEC می تواند منجر به بررسی نظارتی بیشتر در مورد سایر ارزهای دیجیتال شود و به طور بالقوه نوآوری در صنعت را خفه کند.

بازگشت به جدول زمانی در مرحله حل

در 22 مارس، SEC به دادگاه شکایت کرد و به دنبال تسکین علیه ریپل برای فروش XRP شرکتی بود. SEC نزدیک به 2 میلیارد دلار از دادگاه درخواست کرد. این شامل 900 میلیون دلار بازپرداخت، 200 میلیون دلار سود پیش داوری در درخواست بازپرداخت و 900 میلیون دلار جریمه است. SEC همچنین به دنبال صدور حکم بود.

ریپل پاسخ خود را به درخواست SEC در 22 آوریل ارائه کرد و بیان کرد که قانون اجازه ضرر و زیان را نخواهد داد مگر اینکه SEC ثابت کند که به کسی آسیب رسیده است.

مرتبط با

ریپل استدلال کرد که جریمه ای بیش از 10 میلیون دلار در پرونده ای که شامل اتهامات تقلب یا سهل انگاری نباشد مناسب است. SEC در 6 می به خلاصه ریپل پاسخ داد.

در حالی که زمان دقیق تصمیم قاضی مشخص نیست، اظهارات اخیر ریپل نشان می دهد که آنها در حال آماده شدن برای تصمیم گیری در چند ماه آینده هستند.

این دوره از پیش بینی با خوش بینی محتاطانه مشخص می شود زیرا سهامداران در صنعت کریپتو منتظر نتیجه ای هستند که می تواند آینده مقررات دارایی های دیجیتال را شکل دهد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید