ریپل v. SEC: جزئیات برنامه جدید فروش بحث برانگیز XRP


در نبرد حقوقی در حال انجام بین ریپل و SEC، این شرکت رمزنگاری پاسخی را در حمایت از درخواست SEC برای مهر و موم کردن اسناد مربوط به تصمیم گیری و تصمیم گیری ارائه کرده است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که رگولاتور خواستار جریمه 2 میلیارد دلاری مربوط به فروش XRP شرکت ریپل شد.

مرتبط با

آخرین پرونده با هدف مقابله با دو استدلال کلیدی ارائه شده توسط SEC است. اول، ریپل این ادعا را رد می کند که قراردادهای گذشته به دلیل تغییر در روش فروش XRP دیگر معتبر نیستند.

این شرکت گزارش می‌دهد که این قراردادها، اگرچه قدیمی‌تر هستند، اما حاوی شرایط حساسی هستند که می‌توانند مزیت‌های نامناسبی را برای طرف‌های مقابل در آینده ایجاد کنند. ریپل استدلال می کند که اگرچه دیگر XRP را مانند دوره مورد بررسی نمی فروشد، جزئیات این تراکنش های گذشته از نظر تجاری مهم باقی می مانند.

این برنامه تأکید می کند که شرکت دیگر در معاملات خارج از بورس با ویژگی هایی که قبلاً فروش نهادی در نظر گرفته می شد، شرکت نمی کند. این شرکت اکنون بر فروش XRP برای استفاده در محصول نقدینگی درخواستی خود متمرکز شده است، که شامل شرایط مشابه قراردادهای قبلی نیست. ریپل استدلال می کند که افشای جزئیات تراکنش های گذشته به تجارت فعلی آن آسیب می رساند.

بی علاقه و رازدار

مهمتر از آن، ریپل رد می‌کند که وضعیت مالی فعلی‌اش ارتباطی با تصمیم دادگاه در مورد رفتار گذشته‌اش داشته باشد. این شرکت استدلال می‌کند که صورت‌های مالی آن برای سال‌های پس از پرونده مورد اعتراض نامربوط است و باید محرمانه بماند.

او استدلال می کند که درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای این اسناد بی دلیل است و دادگاه می تواند بدون افشای اطلاعات مالی حساس تصمیم خود را اتخاذ کند.

مرتبط با

تصمیم دادگاه در مورد پذیرش درخواست ریپل برای مهر و موم این اسناد در انتظار است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید