ریپل v. SEC: روز ارائه نهایی در مرحله حل و فصل فرا رسیده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که مبارزه حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ادامه دارد، آخرین مهلت درخواست مهر و موم در مرحله حل و فصل فرا رسیده است.

این یک گام بزرگ رو به جلو در موردی است که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. این پرونده که در دسامبر 2020 آغاز شد، حول محور ادعاهای SEC مبنی بر اینکه ریپل از طریق فروش XRP یک عرضه اوراق بهادار ثبت نشده انجام داده است. ریپل در ژوئیه سال گذشته، زمانی که دادگاه حکم داد که XRP فی نفسه یک اوراق بهادار نیست، اما برخی از فروش‌های نهادی XRP به عنوان عرضه‌های اوراق بهادار ثبت نشده، پیروز شد.

طبق برنامه مشترکی که قبلا منتشر شده بود، در 20 می 2024، هم ریپل و هم کمیسیون SEC و هر شخص ثالث انتظار می‌رود در نامه‌های متقابل در نامه‌های همه جانبه که مهر و موم می‌شوند، ارسال کنند. این مهلت تعیین شده در پیشنهاد مشترک مورد قبول طرفین است.

برنامه وابسته به دعاوی ریپل
برنامه مشترک دعاوی ریپل، توسط جیمز کی فیلان

بر اساس این پیشنهاد مشترک، احزاب همچنین ملزم خواهند بود نسخه‌های ویرایش‌شده همه اسناد را ظرف 14 روز پس از صدور حکم دادگاه در مورد درخواست‌های مهر کلاس به‌صورت عمومی ارائه کنند.

با نزدیک شدن به مهلت مهر و موم شدن پرونده Ripple v. SEC، پرونده به حل نهایی خود نزدیک می شود.

در 22 مارس، SEC شکایتی را تنظیم کرد و خواستار غرامت نزدیک به 2 میلیارد دلاری علیه فروش نهادی XRP توسط ریپل شد. ریپل در 22 آوریل به درخواست SEC پاسخ داد و استدلال کرد که جریمه ای بیش از 10 میلیون دلار در این مورد موجه نیست. SEC در 6 می به خلاصه ریپل پاسخ داد.

از نظر مراحل بعدی، هم ریپل و هم SEC منتظر تصمیم قاضی در مورد راه حل های نهایی خواهند بود.

مرتبط با

در حالی که چارچوب زمانی دقیق برای تصمیم قاضی مشخص نیست، آخرین اظهارات ریپل نشان می دهد که آنها انتظار دارند ظرف چند ماه آینده به نتیجه برسد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید