ریپل از تصمیم بایننس برای تقویت کیس خود استفاده می کند


شرکت بلاک چین سازمانی ریپل مستقر در سانفرانسیسکو ثبت شد اخطار قضایی اضافی در رابطه با تصمیم اخیر در پرونده Binance.

در 28 ژوئن، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا تا حدی به درخواست Binance مبنی بر رد ادعاهای آژانس مبنی بر اینکه فروش برخی ارزهای دیجیتال به منزله فروش اوراق بهادار است، پذیرفت.

او در بیانیه خود به تصمیم دادگاه در مورد SEC علیه قاضی آنالیسا تورس در 13 ژوئیه 2023 استناد کرد. ذکر شد که او در حال پیگیری قضاوت خلاصه در پرونده آزمایشگاه ریپل بود. گزارش شده توسط U.Todayقاضی فدرال امی برمن جکسون به طور خاص به تصمیم ریپل در تصمیم بایننس خود اشاره کرد و از منطق قاضی تورس پیروی کرد و فروش بازار ثانویه و فروش نهادی را از هم جدا کرد. این پس از قاضی منطقه جد راکف صورت گرفت بیان نظر بیان شد که روش فروش اهمیت خاصی در تعیین وضعیت قانونی ارزهای دیجیتال ندارد.

مرتبط با

دادگاه همچنین اعلام کرد که رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تنظیم صنعت از طریق دادخواست ناکارآمد است، زیرا شفافیت کافی برای اشخاص ذینفع ارائه نمی دهد.

به گفته این شرکت، این مشاهدات ادعای آن را تأیید می کند که روشن شدن وضعیت حقوقی ارزهای دیجیتال مختلف مهم ترین بخش تصمیم گیری خلاصه بسیار مهم است.

مرتبط با

ریپل همچنین استدلال می کند که این عدم قطعیت نظارتی به این معنی است که ریپل در فروش XRP خود “بی توجهی بی پروا” به قانون نشان نداده است و بنابراین اقدامات سختگیرانه درخواست شده توسط آژانس غیرقابل توجیه است.

این شرکت در حال حاضر در یک مناقشه حل و فصل با SEC است. گزارش شده توسط U.TodaySEC بیش از 2 میلیارد دلار جریمه و تحریم از ریپل خواست.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید