ریپل برای یک انقلاب اقتصادی با بانک مرکزی گرجستان همکاری می کند


جمهوری گرجستان، که قبلا بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بود، گام های بیشتری برای دیجیتالی کردن اقتصاد خود از طریق همکاری احتمالی با ریپل برمی دارد. اخیراً نمایندگان بانک ملی گرجستان (NBG) برای ملاقات با رهبری شرکت کریپتو از جمله معاون رئیس جمهور جیمز والیس و آنتونی رفاه، یک چهره کلیدی در توسعه CBDC.

هدف از این نشست شناسایی زمینه های همکاری در پیشبرد دیجیتالی شدن اقتصاد گرجستان بود. اگرچه جزئیات خاصی فاش نشد، اما این بحث ها نشان دهنده پیشرفت در ادغام راه حل های بلاک چین پیشرفته در زیرساخت های مالی کشور است.

مرتبط با

علاوه بر این، نوسانبا تخصص خود در پرداخت های مرزی دیجیتال، به عنوان شریک فناوری پروژه آزمایشی لاری دیجیتال NBG عمل می کند که از سال 2023 آغاز می شود.

با وجود اهمیت آخرین جلسه، ارز دیجیتال مرتبط با ریپل XRPبر اساس داده های TradingView، با کاهش حاشیه ای 0.22 درصدی در نمودار معاملات روزانه، کمترین واکنش بازار را نشان داد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

گرجستان برای رمزنگاری است

همکاری ریپل و NBG بر تعهد گرجستان به استفاده از فناوری برای پیشرفت مالی تاکید می کند. بخصوص، رابطه، رشتهیکی دیگر از شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتال تقریباً یک سال پیش با دولت گرجستان یادداشت تفاهم امضا کرد. هدف مشارکت تتر تحریک نوآوری و توسعه اقتصادی با تبدیل گرجستان به مرکزی برای فناوری‌های همتا به همتا و بلاک چین است.

مرتبط با

همکاری ریپل و NBG و مشارکت تتر بر رویکرد عمل گرایانه گرجستان به توسعه اقتصادی تاکید می کند و به آینده امیدوارکننده ای برای نوآوری دیجیتال در این کشور اشاره می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید