ریپل به طور ناگهانی 150 میلیون XRP را به ناشناخته منتقل کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز Ripple انتقال در مقیاس بزرگ میلیون‌ها توکن XRP را به مقصدی نامعلوم آغاز کرد. طبق گزارش Whale Alert، 150 میلیون XRP از آدرس ریپل “rBg2F” به آدرس “rP4X2” منتقل شد که مالک آن همچنان یک راز باقی مانده است.

به گفته Bithomp، آدرس گیرنده با انتقال 70 میلیون XRP از آدرس دیگری در اکتبر 2023 فعال شد که به نوبه خود با انتقال از کیف پول ریپل فعال شد. با در نظر گرفتن توکن هایی که در نتیجه آخرین انتقال به دست آمده اند، “rP4X2” اکنون دارای 173.661 میلیون XRP است.

مرتبط با

حرکت ناگهانی و مرموز چنین مقدار قابل توجهی از XRP باعث شده است که بسیاری در مورد حرکت قیمت آتی دارایی دیجیتال و نیات ریپل تردید کنند.

حدس و گمان در میان علاقه مندان به XRP بسیار زیاد است، به طوری که بسیاری از افراد جامعه پیشنهاد می کنند که این شرکت رمزارز ممکن است فروش ارز دیجیتال را از حساب های خود راه اندازی کند.

با این حال، دلیل واقعی انتقال 78.2 میلیون دلار XRP به آدرس دیگری نامشخص است. این احتمال وجود دارد که این آدرس متعلق به یک شرکت رمزنگاری باشد، اما هنوز هیچ اطلاعات قطعی تایید نشده است.

مرتبط با

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

در همین حال، مظنه های XRP همچنان در محدوده قیمتی بسیار باریکی در حدود نیم دلار به ازای هر توکن معامله می شوند. پس از کاهش دردناک بیش از 15٪ در اوایل آوریل، قیمت XRP در محدوده ای بیش از 5٪ معامله می شود.

این محدوده معاملاتی راکد نشان می دهد که دارایی دیجیتال محبوب برای یک حرکت بزرگ آماده است، اما مشخص نیست که آیا این دارایی دیجیتالی یک تغییر به سمت بالا یا پایین خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید