ریپل 202 میلیون XRP را در میان احساسات منفی XRP تغییر می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 202 میلیون XRP در حال حرکت
  • سرمایه گذاران کوتاه مدت XRP ممکن است غافلگیر شوند

Whale Alert، یک سرویس بلاک چین محبوب که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می کند، سه تراکنش را شناسایی کرد که هر کدام دارای مقدار قابل توجهی XRP بودند. هر سه توسط غول ریپل لبز مستقر در سانفرانسیسکو ساخته شده اند.

در همین حال، XRP در این هفته همراه با بیت کوین و آلت کوین های اصلی با یک روند نزولی مواجه است. با این حال، تحلیلگران معتقدند که این می تواند با یک چرخش صعودی به دنبال داشته باشد.

202 میلیون XRP در حال حرکت

پشته های ارزهای رمزنگاری شده فوق دارای 120,000,000 XRP بودند. 53,750,023 XRP و 28,850,000 XRP که در مجموع 202,500,000 XRP می شود. معادل فیات این نقل و انتقالات 60,886,309 دلار است. 53,750,023 دلار و 14,628,631 دلار.

دو انتقال اول توسط کیف‌پول‌های رسمی ریپل آغاز شد و توسط Whale Alert چنین برچسب‌گذاری شد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Bithomp explorer، 173.7 میلیون XRP به کیف پول های داخلی ریپل منتقل شده است.

هر دو تراکنش، به‌ویژه تراکنش بزرگ‌تر، واکنش غافلگیرکننده‌ای را در جامعه XRP ایجاد کردند و برخی از کاربران نظرات صعودی را در مورد انتظارات قیمت XRP منتشر کردند.

آخرین انتقال، انتقال 28,850,000 XRP به صرافی اصلی ارز دیجیتال Bitstamp، از یک آدرس بلاک چین ناشناس آغاز شد. با این حال، داده‌های Bithomp که در بالا ذکر شد نشان می‌دهد که این کیف پول نیز مرتبط با Ripple Labs است.

شایان ذکر است که Bitstamp یکی از پلتفرم های شریک ریپل است که از پرداخت ریپل پشتیبانی می کند. این محصول که روی RippleNet اجرا می‌شود، از XRP برای پرداخت‌ها و نقل و انتقالات بین‌المللی سریع و کم‌هزینه استفاده می‌کند. تا پاییز 2023 به عنوان نقدینگی اختیاری (ODL) شناخته می‌شد، اما بعداً برای درک آسان‌تر برای خارجی‌ها تغییر نام داد.

سرمایه گذاران کوتاه مدت XRP ممکن است غافلگیر شوند

گزارشی که اخیراً توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده، نشان می‌دهد که XRP و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله بیت‌کوین، اتریوم، کاردانو و بایننس کوین، با احساسات نزولی قابل‌توجهی در بحث‌های رسانه‌های اجتماعی در این هفته مواجه هستند. XRP، ADA و SOL برای اولین بار در شش ماه گذشته نسبت به میانگین‌های تاریخی خود احساسات منفی‌تری دارند.

با این حال، تحلیلگران Santiment خاطرنشان کردند که یک FUD قوی که در میان ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بزرگ شروع به گسترش می‌کند، می‌تواند نشانه جهش قریب‌الوقوع قیمت‌ها باشد. این به این دلیل است که بازارها به طور سنتی بر خلاف انتظارات سرمایه گذاران رفتار می کنند. بنابراین، XRP ممکن است به زودی افزایش یابد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید