ریپل شراکت بزرگ در اروپا را امضا می کند


شرکت ریپل مستقر در سانفرانسیسکو ملحق شد این شرکت در حال همکاری با شرکت پرداخت Clear Junction در بریتانیا برای بهبود کارایی و امنیت پرداخت‌ها به پوند بریتانیا و یورو است.

Cassie Craddock از Ripple تأکید کرد که Clear Junction برای این شرکت “مناسب” است زیرا می تواند از همه موارد استفاده فعلی پشتیبانی کند. کرادوک معتقد است که مشارکت بین دو شرکت در آینده بیشتر توسعه خواهد یافت.

سپتامبر گذشته، Clear Junction شرکت بریتانیایی ارز دیجیتال Altalix را برای به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار کریپتو خریداری کرد.

کارت

در اوایل سال جاری، فایننشال تایمز، یک نشریه تجاری برجسته، آلتالیکس را یکی از سریع ترین شرکت های اروپایی معرفی کرد.

Clear Junction به عنوان یکی از شرکای پرداخت بایننس نیز شناخته می شود. بازار سهام را به دلیل فشارهای نظارتی بریتانیا در سپتامبر 2021 قطع کرد

کریس لارسن میلیاردر، یکی از بنیانگذاران ریپل، مورد ستایش قرار گرفت پس از اینکه صدراعظم جرمی هانت در سال گذشته فناوری دیجیتال را به عنوان یکی از بخش‌های برتر برای رشد معرفی کرد، بریتانیا به یکی از حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری تبدیل شده است. سوزان فریدمن، رئیس سیاست ریپل نیز گفت: شناخته شده لندن به عنوان یک مرکز پررونق ارزهای دیجیتال.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، بارها از بریتانیا، همراه با دیگر کشورهای دوستدار رمزنگاری مانند ژاپن و سنگاپور نام برده است تا رویکرد درست را برای مقررات ارزهای دیجیتال برجسته کند. در واقع، روزی روزگاری، ریپل در نظر گرفته شده است دفتر مرکزی خود را به لندن منتقل می کند.

سال گذشته شرکت تمدید شده این دانشگاه ابتکار تحقیقات بلاک چین (UBRI) را در بسیاری از دانشگاه های اروپایی مستقر کرده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید