مدیر عامل Coinbase گزارش داد که تصمیم ریپل و ETF های رمزنگاری “فوریت زیادی” در بین قانونگذاران ایجاد کردند.


برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفته است که نمایندگان ماکسین واترز و پاتریک مک‌هنری در حال بررسی یک مسیر قانونی رو به جلو برای تنظیم دارایی‌های دیجیتال هستند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفته است که قانون‌گذاران ایالات متحده پس از گفتگو با مقامات کلیدی، دوباره بر شفافیت مقرراتی در فضای رمزنگاری متمرکز شده‌اند.

بر اساس گزارش Axios به تاریخ 24 ژوئیه، آرمسترانگ در 20 ژوئیه با قانونگذاران ایالات متحده قبل از بحث و رأی گیری در مورد قطعات قانونی با هدف ارائه وضوح نظارتی در مورد دارایی های دیجیتال، ملاقات کرد. مدیر عامل Coinbase گفته است که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه ریپل – که به گفته دادگاه، توکن XRP را تا حد زیادی به عنوان یک امنیت واجد شرایط نمی کند – “فوریت زیادی” در میان اعضای کنگره ایجاد کرد.

نماینده آرمسترانگ گفت که پاتریک مک هنری مصمم به تصویب قانونی است. «تا آنجا که من می توانم بگویم، ماکسین واترز عمیقاً به آن نگاه می کند. […] من فکر می کنم پرونده ریپل فوریت های زیادی ایجاد کرده است. این همان چیزی است که در مورد فایل های ETF بیت کوین که اخیراً از Blackrock، Fidelity و شرکت های خدمات مالی بزرگ دیده ایم، وجود دارد.”

در حال حاضر چندین لایحه مربوط به کریپتو و بلاک چین در مجلس نمایندگان و سنا مورد بحث قرار گرفته است، از جمله قانون نوآوری مالی و فناوری برای قرن بیست و یکم، قانون نوآوری مالی مسئول، قانون ضد پولشویی دارایی دیجیتال، و لایحه ساختار بازار دارایی دیجیتال. به گفته آرمسترانگ، SEC. v تصمیم ریپل باعث ایجاد “خوشبینی که نباید ساده گرفته شود” بود و قانونگذاران را بر آن داشت تا به جای اتکا به تصمیمات دادگاه، مسیر قانونی را در پیش بگیرند.

مرتبط با: تاریخ دادگاه Coinbase و SEC برای استدلال های اولیه دعوا تأیید شد

Coinbase با شکایت خود از SEC روبرو است که صرافی رمزارز را متهم به نقض قوانین اوراق بهادار در ژوئن پس از اطلاعیه مارس ولز کرد. بسیاری از مدیران کوین‌بیس آشکارا با این ادعاها مخالفت کرده‌اند و ادعا می‌کنند که این کمیسیون بر اساس رویکرد «قانون‌گذاری به برنامه» برای ارزهای دیجیتال عمل می‌کند.

در ماه مه، کوین‌بیس برنامه‌های خود را برای برگزاری «روز حمایت از کریپتو» در ۱۹ ژوئیه در واشنگتن دی سی اعلام کرد که به نظر می‌رسد یک تظاهرات یا اعتراض با هدف متقاعد کردن اعضای کنگره برای حمایت از سیاست‌های رمزنگاری‌پسند است. اگرچه آرمسترانگ تقریباً در همان زمان در پایتخت کشور بود، فقدان فعالیت مرتبط در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی کوین‌بیس نشان می‌دهد که این حادثه ممکن است اتفاق نیفتاده باشد یا رویکردی متفاوت با آنچه گفته می‌شود بوده است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید