Ripple Decision Binance را در SEC Showdown تقویت می کند، جامعه کریپتو واکنش نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه ارزهای دیجیتال از آخرین تحولات در رویارویی قانونی بین بایننس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) غوغا کرده است. تصمیم نهایی در این پرونده واکنش هایی را برانگیخت که عمدتاً از پرونده Ripple-SEC الهام گرفته شده بود.

کارشناس حقوقی که با نام “متالاومان” در

در اجابت درخواست بایننس برای رد ادعای فروش ثانویه BNB، قاضی به تصمیم قاضی آنالیسا تورس در سال 2023 در پرونده ریپل استناد کرد.

قاضی جکسون با انتقاد از رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار، اظهار داشت که این آژانس نتوانست یک “اصل متمایز واضح” را برای تمایز بین توکن هایی که اوراق بهادار محسوب می شوند و آنهایی که نیستند ارائه کند.

ویژگی های تصمیم گیری

SEC یک سال پیش از Binance و مدیر عامل سابق آن Changpeng “CZ” Zhao به دلیل سوء مدیریت وجوه مشتریان، گمراه کردن سرمایه گذاران و تنظیم کننده ها و نقض قوانین اوراق بهادار شکایت کرد. متهمان با اعتراض به اتهامات وارده خواستار رد پرونده شدند.

از 13 مورد، 10 مورد به طور کامل، دو مورد جزئی و یک مورد رد شده است. تعداد رد شده مربوط به فروش استیبل کوین BUSD است. بخشی از شمارش مربوط به فروش BNB، یک توکن متصل به اکوسیستم بایننس، نیز رد شد. بخش رد شده مربوط به فروش ثانویه BNB توسط اشخاصی غیر از Binance است.

مرتبط با

ادعای غیرقانونی بودن این پیشنهاد، به نام Simple Earn، که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا توکن وام بدهند و سود کسب کنند، غیرقانونی است، نیز رد شد، اما بقیه شمارش مرتبط ادامه خواهد داشت.

واکنش جامعه

اگرچه قاضی اجازه داد برخی از پرونده ها ادامه پیدا کنند، اما جامعه ارزهای دیجیتال همچنان این تصمیم را مثبت می بیند، به خصوص از نظر فروش در بازار ثانویه.

مرتبط با

به گفته Metalawman، رد ادعاهای SEC در مورد فروش بازار ثانویه توسط اشخاص ثالث، یک پیروزی برای صنعت بزرگتر کریپتو است. اتکای این تصمیم به پرونده ریپل نیز سابقه مهمی ایجاد می کند.

Metalawman همچنین معتقد است که این حکم از استدلال Coinbase مبنی بر اینکه باید درخواست تجدیدنظر زودهنگام برای تصمیم قاضی Failla ثبت شود، پشتیبانی می کند، زیرا دادگاه های منطقه در مورد اینکه آیا توکن های دارایی دیجیتال فروخته شده در بازارهای ثانویه اوراق بهادار هستند یا خیر، اختلاف نظر دارند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید