ریپل تلاش های خود را برای هک کردن مواد خبره SEC افزایش می دهد


شرکت ریپل مستقر در سانفرانسیسکو، ثبت شد نامه جدیدی برای حمایت از درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای سرکوب مواد کارشناسی.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل برای به دست آوردن مطالب کارشناسی از آندریا فاکس، معاون حسابدار در بخش اجرای تنظیم کننده حرکت کرد.

استدلال اصلی او علیه SEC بر اساس افشای زودهنگام بود. متهم گفت: رگولاتوری باید قبل از مرحله نهایی کشف، کارشناس خود را اعلام می کرد.

ریپل به عدم معرفی فاکس به عنوان شاهد خبره اعتراض کرد. در عوض، او توسط SEC به عنوان یک شاهد خلاصه شناسایی شد.

ریپل در آخرین پرونده خود می گوید که SEC توضیح خوبی برای اینکه چرا بیانیه فاکس او را به عنوان یک حسابدار معرفی می کند، در صورتی که فاکس به عنوان یک متخصص شهادت نمی دهد، ندارد. ریپل ادعا می کند که فاکس “خیلی بیشتر” از کپی کردن، چسباندن و اضافه کردن اعداد انجام می دهد.

همچنین اشاره می‌کند که شکایت‌های SEC از تعریف شاهد خلاصه آژانس پشتیبانی نمی‌کند. «حتی اگر فاکس به جای یک شاهد خبره، یک شاهد خلاصه بود، توافق طرفین و دستور زمان‌بندی دادگاه، SEC را ملزم می‌کرد که او را قبل از تکمیل کشف افشا کند.»

ریپل نیز در آوریل اعمال شد. مخالفت او در مخالفت با درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه جریمه مدنی باید به 10 میلیون دلار کاهش یابد، استدلال کرد. در همین حال، SEC استدلال کرد که ریپل باید 2 میلیارد دلار بپردازد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید