رئیس ریپل بر تاثیر کریپتو در آمریکای لاتین تاکید می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مونیکا لانگ، رئیس ریپل، به نفوذ فزاینده ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین اشاره کرد و برزیل به سرعت تبدیل به یک مرکز اصلی ارزهای دیجیتال شد.

رئیس ریپل به اهمیت روزافزون برزیل در دنیای رمزنگاری اشاره کرد و به مشارکت TradFi این کشور، رویکرد نظارتی فعال و جامعه توسعه‌دهندگان اشاره کرد.

یکی از نیروهای محرکه کلیدی در پشت ظهور برزیل به عنوان هاب رمزنگاری، چارچوب نظارتی آینده‌نگر این کشور است که وضوح و اطمینان قانونی را برای کسب‌وکارهای رمزنگاری فعال در مرزهای آن فراهم می‌کند.

در سال‌های اخیر، برزیل گام‌های بزرگی برای تنظیم و پذیرش ارزهای دیجیتال برداشته است. پتانسیل خود را برای افزایش شمول مالی و تحریک رشد اقتصادی تشخیص دادند.

رئیس ریپل در بیانیه‌ای گفت: «برزیل به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز ارزهای دیجیتال مهم در سطح جهانی با تنظیم‌کننده‌های آینده‌نگر (و سیاست‌های باز)، مشارکت TradFi و جامعه توسعه‌دهندگان در حال رشد است. گفت. جیک.

لانگ در نشست جاری وب ریو در ریودوژانیرو، برزیل که بیش از 30000 فرد و سازمان را گرد هم می آورد که صنعت فناوری را بازتعریف می کنند، شرکت کرد.

به نظر می رسد ریپل از نفوذ فزاینده کریپتو برزیل و پتانسیل این کشور برای خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش کریپتو در آمریکای لاتین آگاه است: برزیل اولین دفتر مرکزی منطقه ای ریپل در آمریکای جنوبی است.

ریپل در حرکت های توسعه خود در آمریکای لاتین با بانک مرکزی کلمبیا، Banco de la República، برای کشف استفاده از فناوری بلاک چین در ژوئن 2023 شریک شد.

این ابتکار که بخشی از فاز آزمایشی بلاک چین است که توسط وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات (MinTIC) اجرا می‌شود، سیستم پرداخت با ارزش بانک را با استفاده از پلتفرم CBDC ریپل بهبود می‌بخشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید