رئیس ریپل سکوت را در مورد تاثیر RLUSD Stablecoin بر XRP شکست


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رئیس ریپل مونیکا لانگ اخیراً پیش‌بینی‌های خود را در مورد RLUSD استیبل کوین ریپل و تأثیر آن بر XRP به اشتراک گذاشته است.

لانگ در بیانیه خود برای پادکست Scoop اطلاعاتی در مورد چگونگی ادغام و بهبود استیبل کوین جدید با اکوسیستم XRP موجود ارائه کرد.

لانگ تاکید کرد که RLUSD، که قرار است به زودی راه اندازی شود، برای “تکمیل” XRP، به ویژه در تسهیل کارآمدترین جریان های مرزی طراحی شده است. در حالی که XRP همچنان نقش اصلی را در راه حل های پرداخت ریپل ایفا می کند، هدف معرفی RLUSD تکمیل استفاده از XRP در این زمینه است.

نظرات لانگ نشان می دهد که استراتژی ریپل شامل استفاده از RLUSD برای افزایش استفاده از آن به جای جایگزینی XRP است، حرکتی که به طور بالقوه می تواند کاربران بیشتری را به XRP Ledger جذب کند.

مرتبط با

در ماه آوریل، شرکت بلاک چین ریپل راه اندازی استیبل کوین دلاری خود را اعلام کرد و ورود خود را به بازار 150 میلیارد دلاری استیبل کوین نشان داد. استیبل کوین ریپل نقشی را ایفا خواهد کرد که غول رمزارز به عنوان بخشی از عرضه نقدینگی درخواستی خود، که به دنبال تسویه سریع تراکنش‌های بین بانک‌ها و سایر مؤسسات مالی با استفاده از توکن XRP به عنوان ارز «پل» است، ایفا می‌کند.

گمانه زنی ها به پایان رسیده است

پس از اعلام استیبل کوین و فاش شدن کد متعاقب آن در رویداد اجلاس XRPL در ماه ژوئن، جامعه ارزهای دیجیتال با حدس و گمان‌هایی در مورد نحوه قرار گرفتن استیبل کوین جدید در اکوسیستم ریپل و پیامدهای بالقوه آن برای XRP سر و صدا شده است.

مرتبط با

همچنین نگرانی هایی در مورد اینکه آیا استیبل کوین جایگزین XRP در نقل و انتقالات برون مرزی خواهد شد یا خیر، مطرح شده است.

آخرین اظهارات رئیس ریپل، تضمین های قبلی ریپل را تایید می کند که XRP را به عنوان یک توکن پرداخت کنار نمی گذارد و استیبل کوین ها به عنوان یک محصول مکمل تر برای اکوسیستم XRP عمل خواهند کرد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید