Ripple President در آخرین حرکت XRP Ledger که بازی را تغییر می دهد سکوت را می شکند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل ادغام‌های جدیدی را برای XRP Ledger (XRPL) راه‌اندازی کرده است و دو مورد از آن‌ها تاکنون در این هفته معرفی شده‌اند. مونیکا لانگ، رئیس ریپل، هیجان و خوش بینی خود را نسبت به این تحولات ابراز کرد.

در توییتی جدید، بلند او هیجان زیادی را در مورد ادغام آینده XRP Ledger با شبکه Axelar نشان داد و تکرار کرد که آینده چند زنجیره ای باقی خواهد ماند.

رئیس ریپل نیز به همین ترتیب مشتاق پتانسیل این ادغام است که می‌تواند dApp‌های زنجیره‌ای اضافی را به XRP Ledger بیاورد، نقدینگی را برای استیبل کوین‌ها و سایر دارایی‌ها فراهم کند و عملکرد XRPL را به بیش از ۵۰ بلاک چین دیگر گسترش دهد.

بر اساس اعلامیه‌ای جدید، ریپل و بنیاد Axelar برای ایجاد قابلیت همکاری بیشتر برای XRP Ledger (XRPL) در شبکه‌های مختلف بلاک چین، با یکدیگر همکاری می‌کنند.

هدف این همکاری، پیشبرد یک اکوسیستم بلاک چین بهم پیوسته تر از طریق ارائه فرصت های یکپارچه سازی و توسعه اپلیکیشن به توسعه دهندگان است. شبکه Axelar یک منبع مکمل برای XRPL خواهد بود و کاربرد و دسترسی آن را افزایش می دهد.

هدف ادغام شبکه Axelar با XRPL تقویت اکوسیستم XRPL DeFi با ارائه نقدینگی قابل توجه برای استیبل کوین ها و دارایی های با ارزش بالا است. توسعه دهندگان همچنین می توانند از ویژگی های داخلی XRPL استفاده کنند که شامل DEX بومی و AMM آینده می شود.

علاوه بر این، شبکه Axelar به استقرار dApps زنجیره ای به طور مستقیم در XRPL کمک می کند. فراتر از پل زدن دارایی استاندارد، Axelar انتقال پیام عمومی (GMP) را ارائه می‌کند، قابلیتی که عملکرد XRPL را با اجازه دادن به توسعه‌دهندگان برای اجرای فراخوان‌های عملکردی در قراردادهای هوشمند در بیش از ۵۵ بلاک چین متصل، گسترش می‌دهد. ادغام XRPL-Axelar قرار است در ماه می فعال شود.

در اوایل این هفته، Zoniqx (تاستس سابق) همکاری خود را با ریپل اعلام کرد. هدف این همکاری ساده‌سازی فرآیند توکن‌سازی برای دارایی‌های دنیای واقعی در XRPL است و به توکن‌های بومی (XRP) و صادر شده اجازه می‌دهد تا دارایی‌ها را در زنجیره نشان دهند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید