رئیس ریپل سکوت را در مورد آخرین حرکات شرکت شکست


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در رویداد جاری Money 20/20 Europe 2024 که در آمستردام برگزار شد، مونیکا لانگ، رئیس ریپل، اطلاعاتی در مورد آخرین حرکت و ابتکارات استراتژیک شرکت به اشتراک گذاشت.

لانگ در صحبت با آرجون خارپال از CNBC، تقاضای رو به رشد برای توکن‌سازی دارایی‌های واقعی (RWA) در میان مشتریان حضانت ریپل و ورود این شرکت به بازار استیبل کوین را برجسته کرد.

لانگ در توییتی گفت: «با آرجون خارپال در آمستردام زیبا درباره شتاب اخیر ریپل، از جمله تقاضای رو به رشد برای توکن سازی RWA از سوی مشتریان نگهبان و ورود ما به بازار استیبل کوین، گفتگوی خوبی داشتیم.

لانگ نسبت به مسیر فعلی ریپل، به ویژه توکن سازی RWA ابراز خوش بینی می کند.

مرتبط با

دارایی های دنیای واقعی (RWA) در XRPL به روش های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند. در این راستا، Zoniqx و ریپل، پیشگام در مدیریت دارایی های دیجیتال، برای ارائه خدمات توکن سازی Zoniqx به XRP Ledger با یکدیگر همکاری می کنند.

لانگ علاوه بر بحث در مورد توکن سازی RWA، ورود اخیر ریپل به بازار استیبل کوین را برجسته کرد.

در اوایل سال جاری، در آوریل، ریپل اعلام کرد که قصد دارد یک استیبل کوین ثابت با دلار را در XRPL و Ethereum با استفاده از عملکرد بومی XRPL و استانداردهای توکن ERC-20 ایجاد کند. استیبل کوین به طور کامل توسط سپرده‌های دلاری، اوراق قرضه خزانه‌داری کوتاه‌مدت آمریکا و سایر معادل‌های نقدی و همچنین تأییدیه‌های ماهانه شخص ثالث پشتیبانی می‌شود. رئیس ریپل برای راه اندازی استیبل کوین در سال جاری ابراز امیدواری کرد.

شتاب ریپل با مشارکت استراتژیک آن بیشتر تقویت می شود زیرا همچنان به همکاری با موسسات مالی و ارائه دهندگان فناوری برای ترویج پذیرش فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال ادامه می دهد.

دیروز، ریپل همکاری خود را با ارائه دهنده راه حل های پرداخت جهانی Clear Junction برای افزایش پرداخت GBP و یورو به مشتریان خود اعلام کرد. به گفته ریپل، این همکاری راه حل های پرداخت برون مرزی را تقویت می کند و امکان تراکنش های سریع تر و ایمن تر را در بریتانیا و اتحادیه اروپا فراهم می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید