رئیس ریپل سکوت را در مورد آخرین مومنتوم شرکت می شکند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رتبه‌بندی اخیر ریپل در میان ۲۵۰ شرکت برتر فین‌تک در سراسر جهان، نشانه‌ای از توسعه مداوم این شرکت است.

CNBC و شرکت تحقیقات بازار Statista اخیراً فهرستی از 250 شرکت برتر فین‌تک جهان را منتشر کرده‌اند که شامل ریپل نیز می‌شود. بین مارس و می 2024، تجزیه و تحلیل عمیق KPIهای مربوطه برای بیش از 2000 سازمان واجد شرایط برای شناسایی 250 شرکت برتر انجام شد.

ریپل در رده دارایی های دیجیتال نامزد شد که شامل شرکت هایی می شود که پلتفرم ها و ابزارهایی را برای دسترسی و استفاده از دارایی های دیجیتال و برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین، مانند ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ارائه می کنند. این دومین سال متوالی است که ریپل به دلیل تأثیر قابل توجه و رشد مستمر در صنعت دارایی دیجیتال شناخته می شود.

مرتبط با

رئیس ریپل سکوت را در مورد آخرین مراحل شرکت می شکند

به دنبال این پیشرفت، مونیکا لانگ، رئیس ریپل، به X (توئیتر سابق) این موفقیت را جشن گرفت و هیجان و قدردانی خود را ابراز کرد.

لانگ گفت: «ما از حضور در این فهرست برای دومین سال متوالی بسیار هیجان زده هستیم. او توییت کرد.

ریپل به پیروزی خود اطمینان ندارد

با نگاهی به آینده، Ripple قصد دارد به موفقیت فعلی خود با گسترش پذیرش راه حل های خود و ایجاد مشارکت های جدید در سراسر جهان ادامه دهد.

ریپل در اوایل این ماه یک ویژگی جدید «امتحان» را در مستندات Ripple Payments API معرفی کرد. این ویژگی به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بدون استفاده از پول واقعی یا ورود به سیستم، درخواست های API را در زمان واقعی آزمایش کنند.

مرتبط با

رئیس ریپل انقلاب بعدی رمزنگاری را در سال 2024 فاش می کند

در ماه ژوئن، Ripple و Archax، اولین صرافی دارایی دیجیتالی که توسط اداره رفتار مالی بریتانیا تنظیم می شود، اعلام کردند که در حال گسترش همکاری های موجود خود هستند، که انتظار می رود صدها میلیون دلار دارایی های توکن شده در دنیای واقعی (RWA) را به ارمغان بیاورد. XRP Ledger (XRPL) در سال آینده.

همچنین انتظار می رود استیبل کوین RLUSD ریپل در سال جاری راه اندازی شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید