ریپل بزرگترین پیشرفت در امور مالی غیرمتمرکز را در سال 2024 پیش بینی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در گزارش تحلیلی اخیرا منتشر شده، ریپل آنچه را که می‌تواند بزرگ‌ترین پیشرفت مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال 2024 باشد، برجسته می‌کند: انطباق.

نوسان و آزمایشگاه‌های TRM اخیراً میزبان یک میزگرد بخش عمومی-خصوصی با ترکیبی فوق‌العاده از تنظیم‌کننده‌ها و نمایندگان صنعت در انجمن بینش‌های Elevandi به عنوان بخشی از جشنواره فین‌تک سنگاپور بودند.

شرکت کنندگان پیشنهاد کردند که تامین مالی غیرمتمرکز می تواند از یک تعریف مشترک، افزایش تبادل داده بین رژیم های نظارتی و پروتکل های انطباق داخلی از طریق قراردادهای هوشمند بهره مند شود.

شرکت کنندگان میزگرد همچنین توافق کردند که ماهیت بدون مرز تامین مالی غیرمتمرکز پتانسیل آربیتراژ نظارتی را باز می کند. آنها همچنین در مورد اهمیت اجرای “تطابق با طراحی” توافق کردند.

بسیاری از کارشناسان سالی را برای تامین مالی غیرمتمرکز پیش‌بینی می‌کنند که بخشی از آن به دلیل تداوم توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی و پذیرش جریان اصلی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

ریپل تاکید کرد که نهادهای حاکمیتی مهم مانند سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) و مقام پولی سنگاپور (MAS) قبلاً بحث‌های اولیه را در مورد تامین مالی غیرمتمرکز آغاز کرده‌اند.

همانطور که در گزارش مالی غیرمتمرکز کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) دیده می شود، حوزه های قضایی که فاقد چارچوب های نظارتی ارزهای دیجیتال هستند، مانند ایالات متحده، در حال پیشرفت هستند.

به گفته مونیکا لانگ، رئیس ریپل، این شروع فرخنده یکی از دلایلی است که انطباق پیشگامانه برای امور مالی غیرمتمرکز، بزرگترین پیشرفت سال 2024 خواهد بود و برنامه های کاربردی بلاک چین در امور مالی را گسترش می دهد.

در طول هفته، تغییر AMMبا افزودن قابلیت‌های سازنده بازار خودکار (AMM) به XRP Ledger، XRP Ledger به اکثریت دست یافت، که نقطه عطف اصلی DeFi برای پلتفرم لایه 1 است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید