تحلیلگر حقوقی ادعا می کند که ریپل قیمت XRP را سرکوب نکرده است


ریپل مستقر در سانفرانسیسکو ثبت شد پاسخ نامه حمایت از درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای مهر و موم کردن اسناد در ارتباط با درخواست قضاوت و تخفیف.

این شرکت اعلام کرد که دیگر توکن های XRP را از طریق تراکنش های خارج از بورس نمی فروشد.

در نامه آمده است: «فروش فعلی XRP ریپل به مشتریان برای استفاده در ارتباط با محصول ODL ریپل، شامل هیچ یک از شرایط مربوطه در قراردادهای خارج از بورس، مانند تخفیف های ارائه شده به طرف مقابل پیچیده نمی شود.

بیل مورگان، تحلیلگر حقوقی شرح داده شده بیانیه فوق به عنوان یک “ضربه کوبنده” برای کسانی که ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) را تحت فشار قرار می دهند در نظر گرفته می شود که شرکت به طور معمول قیمت ارز دیجیتال XRP را با توزیع توکن ها بین سرمایه گذاران خرد سرکوب می کند. “ریپل به آنچه باید تا کنون مشخص باشد اشاره می کند. فروش آن او اظهار داشت که مشتریانش بر اساس شواهدی که من دیدم و این اظهاراتی که به دادگاه ارائه کردم تحت تعقیب قرار گرفتند.

کارتفروش ODL ریپل تأثیری خنثی بر قیمت توکن XRP دارد که به طور مداوم عملکرد ضعیفی نسبت به بیت کوین و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال داشته است.

در این نامه، ریپل همچنین اصرار دارد که صورت‌های مالی فعلی آن به تحلیل دادگاه بی‌ربط است، زیرا شرکت استدلال نمی‌کند که نمی‌تواند جریمه‌های احتمالی را پرداخت کند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodaySEC می خواهد ریپل را مجبور کند که اطلاعاتی در مورد فروش، درآمد و دارایی های جاری خود ارائه دهد. با این حال، متهم ادعا می کند که افشای چنین جزئیات حساسی می تواند به تلاش های تجاری او آسیب برساند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید