ریپل توکن سازی را در برنامه آزمایشی HKMA e-HKD با استفاده از پلتفرم جدید CBDC خود نشان خواهد داد.


اداره پولی هنگ کنگ در حال بررسی موارد استفاده از CBDC خرده‌فروشی است، مانند انتشار سهام دارایی‌های املاک و مستغلات با محصول جدید CBDC ریپل.

ریپل در برنامه آزمایشی ارز دیجیتال (CBDC) بانک مرکزی دلار دیجیتال (e-HKD) اداره پول هنگ کنگ (HKMA) با نمایش راه حل توکن سازی دارایی های مستغلات شرکت خواهد کرد. این شرکت همچنین پلتفرم جدید CBDC خود را معرفی خواهد کرد.

ریپل با بانک فوبون تایوانی و سایرین همکاری خواهد کرد تا با استفاده از نسخه خرده فروشی e-HKD CBDC، انتشار سهام با دارایی های توکن شده را نشان دهد. آزاد کردن سهام، که به عنوان وام مسکن معکوس نیز شناخته می شود، روشی است که به وام دهنده اجازه می دهد تا به سهام خانه صاحب خانه دسترسی داشته باشد که فقط زمانی پرداخت می شود که خانه فروخته شود یا وام گیرنده فوت کند.

ریپل در بیانیه‌ای گفت که توکن‌سازی می‌تواند اصطکاک در فرآیند انتشار سهام را کاهش دهد و تجارت بانک‌ها را سرعت بخشد. به گفته HKMA، این شرکت در به اصطلاح راه آهن دوم این برنامه شرکت می کند که “عمیقاً در موارد استفاده و همچنین اجرا، اجرا و مسائل مربوط به طراحی مربوط به e-HKD” می پردازد.

جیمز والیس، معاون معاملات بانک مرکزی و CBDC های ریپل، به کوین تلگراف گفت: «تجربه خلبانان Rail 2 بر تصمیمات HKMA برای شروع به کار با e-HKD در آینده (Rail 3) تأثیر می گذارد. پاسخ سوال

مطالب مرتبط: مانی تپ مبتنی بر ریپل که توسط سه بانک ژاپنی پذیرفته شده است

این پروژه آزمایشی بر روی محصول جدید CBDC ریپل، پلتفرم Ripple CBDC، با استفاده از یک دفتر کل خصوصی جدید با فناوری XRP Ledger و عملکردهای پیشرفته از جمله تراکنش‌های آفلاین و استفاده از تلفن‌های هوشمند اجرا می‌شود. والیس افزود:

تمام مشارکت های برنامه آزمایشی اعلام شده قبلی توسط ریپل، از جمله مونته نگرو، پالائو و بوتان، از پلتفرم CBDC بهره خواهند برد.

هنگ کنگ تحقیقات CBDC خود را در سال 2017 آغاز کرد. HKMA گفت، اگرچه ممکن است به نظر برسد که e-HKD ممکن است نقشی قریب الوقوع در بازار پرداخت خرده فروشی فعلی نداشته باشد، ما معتقدیم موارد استفاده احتمالی برای e-HKD می تواند به سرعت ظاهر شود. یک کاغذ جدید

مجله: دیوید شوارتز ریپل ستون شکست خورده حماسی ما را اسپم کرد – Reddit آن را نادیده گرفت
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید