تیم حقوقی ریپل با درخواست تجدیدنظر SEC علیه تصمیم XRP مخالف است


وکلا استدلال کردند که دلایل SEC برای درخواست تجدیدنظر عمدتاً مبتنی بر «نارضایتی» از حکم دادگاه ماه ژوئیه است که نشان می‌دهد توکن XRP به عنوان یک امنیت واجد شرایط نیست.

وکلای نمایندگی ریپل در شکایت خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) استدلال کردند که رگولاتور شرایط لازم برای درخواست تجدید نظر را برآورده نمی کند.

تیم حقوقی ریپل در پرونده خود در اول سپتامبر به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گفت که دلایل SEC برای درخواست تجدیدنظر عمدتاً مبتنی بر “نارضایتی” از تصمیم قاضی است که نشان می دهد توکن XRP به عنوان وثیقه برای فروش واجد شرایط نیست. وکلای سرمایه گذاران خرد از قاضی خواستند که درخواست تجدیدنظر یا تعویق را رد کند و اظهار داشتند که این پرونده فاقد “شرایط استثنایی لازم برای تجدید نظر موقت است.”

ریپل گفت: “SEC حتی پس از شناسایی این نقص در نامه مقدماتی متهمان، تلاش نکرد استاندارد اقامت خود را برآورده کند.” “مدافعان جداگانه برای مخالفت با درخواست SEC به طور جداگانه نامه می نویسند. ریپل نیز به این اپوزیسیون می‌پیوندد.»

ممو در 1 سپتامبر به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک شکایت کرد. منبع: دادگاه شنونده

در ماه اوت، کمیسیون اقدام به تجدیدنظر و تأخیر در حکم دادگاه جولای کرد، که در آن قاضی آنالیزا تورس حکم داد که XRP تا حد زیادی تحت قوانین SEC یک امنیت نیست. در آن زمان، SEC استدلال کرد که “زمینه قابل توجهی برای اختلاف نظر” در قوانین مورد بحث وجود دارد.

در دسامبر 2020، SEC شکایتی علیه ریپل، مدیر عامل براد گارلینگ هاوس و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن تنظیم کرد که باعث شد بسیاری از صرافی ها برای جلوگیری از سردرگمی قانونی احتمالی، توکن XRP را از فهرست خارج کنند. به دنبال تصمیم تورس، بسیاری از همان شرکت‌ها گفتند که این توکن را مجدداً فهرست خواهند کرد یا در آینده به دنبال انجام این کار خواهند بود.

مایه تاسف است که بسیاری از جامعه رمزنگاری ایالات متحده مجبور شده اند برای اثبات اینکه این SEC از کنترل خارج شده و دائماً در حقایق و قوانین اشتباه می کند، به روند قانونی متوسل شوند. فوق الذکر Garlinghouse در یک پست X اوت 29.

مرتبط با: SEC – ریپل: وکلا SEC را ترک می کنند، وکلای جدید به هر دو گروه اضافه می شوند

SEC تعدادی از شرکت های رمزنگاری را در سال 2023 به دلیل نقض احتمالی اوراق بهادار، از جمله Binance و Coinbase هدف قرار داده است. مدیر دارایی Grayscale در دادگاه در اوت پیروز شد.

دعوای مدنی بین SEC و ریپل همچنان ادامه دارد. تورس توصیه می کند که یک محاکمه هیئت منصفه برای این پرونده در سه ماهه دوم سال 2024 آغاز شود.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید