دعوای Ripple با آرامش غیرمعمول پیش از عطف اصلی روبرو شد، جامعه XRP واکنش نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل در سال گذشته چندین پیروزی متوالی را در دعاوی SEC به دست آورده است، از جمله حکمی مبنی بر اینکه XRP به عنوان یک موضوع قانونی یک امنیت نیست و حکمی که درخواست SEC برای درخواست تجدیدنظر موقت را رد می کند.

SEC همچنین تمامی اتهامات باقی مانده علیه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، مدیر اجرایی را رد کرد.

همانطور که به سال 2024 می رویم، همه چیز در مورد پرونده آرام به نظر می رسد، با بحث و جدل کمتر در رسانه های اجتماعی.

کارشناس حقوقی و شرکت کننده در پرونده ریپل، فرد ریسپولی، توجه جامعه XRP را به آرامش غیرمعمول در پرونده جلب می کند.

جرمی هوگان، وکیل و مشتاق XRP نیز همین را باور دارد و نسبت به سکوت غیرمعمول ابراز نگرانی می کند.

ریسپولی فکر می‌کند که آرامش غیرمعمول در این پرونده ممکن است نشان‌دهنده این باشد که SEC به تلاش‌ها یا تغییرات دیگری روی آورده است.

تاریخ مهمی نزدیک است

پرونده ریپل اکنون به مرحله حل و فصل رسیده است. در این مرحله، دادگاه تصمیم خواهد گرفت که در صورت وجود، با توجه به تصمیم خود مبنی بر اینکه فروش های شرکتی خاص به منزله فروش اوراق بهادار است، چه راه حل هایی را اعمال کند.

با توجه به این موضوع، تاریخ کلیدی بعدی پرونده 12 فوریه 2024 خواهد بود، تاریخی که در آن کشف در مورد درمان تکمیل خواهد شد.

ریسپولی از درخواست‌های کشف کمیسیون بورس و اوراق بهادار که با توجه به اهمیت اختلافات قانونی هنوز ثبت نشده است، ابراز شگفتی کرد. او انتظار دارد حداقل یک هفته یا بیشتر قبل از پایان مهلت، حداقل یک پیشنهاد را ببیند.

کارشناس حقوقی یکی از دو سناریو را پیش‌بینی می‌کند: اول، SEC به کشفی که می‌خواهد دست می‌یابد، آن را بررسی می‌کند و طرفین در نهایت به توافق می‌رسند. اما ثانیاً، اگر این اتفاق نیفتد، ریسپولی به سناریویی اشاره می‌کند که در آن اکتشاف از طریق جلسات توجیهی قطعنامه در 29 آوریل که احتمالاً در اوایل تابستان تصمیم‌گیری می‌شود به اوج خود می‌رسد.

صرف نظر از همه اینها، ریپل پیش بینی می کند که در سال 2024 آخرین بخش از شکایت اشتباه SEC سرانجام به پایان خواهد رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید