رئیس آزمایشگاه ریپل از بایدن و جنسلر به دلیل “فریب دادن” در رمزارز انتقاد می کند


کریس لارسن، رئیس آزمایشگاه های ریپل، در مورد موارد اخیر مربوط به ریپل، گری اسکیل و SEC اظهار نظر کرده و استدلال کرده است که وقت آن رسیده است که کنگره در سیاست ارزهای دیجیتال رهبری کند.

کریس لارسن، رئیس و یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه ریپل، می‌گوید که سیستم حقوقی ایالات متحده آماده است تا صنعت کریپتو را به بازی بازگرداند، پس از اینکه دولت بایدن سیاست‌های ارزهای دیجیتال را «مکث» کرد.

در صحبت با بلومبرگ در 7 سپتامبر در مورد پیروزی نسبی شرکتش بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ژوئیه، لارسن استدلال کرد که رگولاتور “هر چیزی را که برای او مهم بود” از دست داده است. [it] و در تنظیم صنعت مهم است.»

«ایالات متحده سیاست رمزنگاری و بلاک چین را در اینجا خراب کرده است. این فقط شروعی است برای به دست آوردن این وضوح و بازگرداندن ما به بازی، متأسفانه از طریق دادگاه و نه از طریق رگولاتوری.»

لارسن همچنین در مورد آخرین تصمیم دادگاه در مورد درخواست گری اسکیل برای تبدیل تراست بیت کوین (BTC) به یک ETF بیت کوین نقطه ای، اظهار داشت که «واقعاً به SEC هشدار داد». […] به نحوی که اغلب نمی بینید.”

لارسن استدلال کرد که این تصمیم دلیلی بر این بود که گری گنسلر، رئیس SEC می‌دانست که قوانین رمزنگاری واضح نیستند، و او عدم وضوح را دوست دارد “به طوری که همه بتوانند قوانین را در حین تعقیب و قلدری ایجاد کنند.”

«این سبک آمریکا نیست. ما باید دستورالعمل‌های روشنی را از مجالس قانون‌گذاری دریافت کنیم، نه از طریق تصمیم‌گیرندگان منتخب، تشنه قدرت و واقعاً نادرست که در گری جنسلر می‌بینید.”

با این حال، Gensler قبلاً ادعا کرده بود که بازار کریپتو مملو از “کلاهبرداری” و “طرح های پونزی” است و قوانین اوراق بهادار SEC به پاکسازی آن کمک می کند.

بایدن هاب بلاک چین سان فران را کشت

در بخشی دیگر از مصاحبه، لارسن ادعا کرد که علیرغم شهرت سیلیکون ولی به عنوان یک مرکز فناوری، سیاست‌های رمزارزی بایدن «تقریباً» سانفرانسیسکو را از «پایتخت بلاک چین جهان» نابود کرد.

مرتبط با: Grayscale از SEC می‌خواهد تا برای تبدیل بیت‌کوین ETF با «پیش‌رو» ملاقات کند

لارسن افزود: «ما قبلاً مالک این مکان بودیم و دیگر آن را نداریم زیرا دولت بایدن تصمیم گرفت، به هر دلیلی، آنها می‌خواستند این صنعت را به خارج از کشور سوق دهند.

“این یک فرصت از دست رفته بود. واقعاً مایه تاسف است. شما به شهر آسیب خواهید زد.”

او از لندن، سنگاپور و دبی به عنوان پایتخت‌های بلاک‌چین جهانی نام برد زیرا «قوانین واضحی هستند که از مصرف‌کنندگان محافظت می‌کنند و همزمان نوآوری را جشن می‌گیرند».

چرا آمریکا این فراخوان را رهبری نمی کند؟ لارسن پرسید. ما همیشه همینطور بوده ایم و باید به آن بازگردیم.»

مجله: نظر: حداکثر رمزارز GOP تقریباً به همان بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات‌ها است.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید