ریپل بازپرداخت عظیم را راه اندازی می کند


فهرست

  • وضعیت مالی ریپل همچنان قوی است
  • خرید قبلی ریپل

غول ارزهای دیجیتال Ripple Labs که به خاطر سکه های XRP خود شناخته می شود، اعلام کرد که مقدار قابل توجهی از سهام خود را پس گرفته است.

به گفته دو منبع ناشناس به نقل از رویترز در گزارش روز چهارشنبه، این شرکت 285 میلیون دلار سهام را از سرمایه گذاران و کارمندان اصلی بازخرید می کند. این پیشنهاد مناقصه، ارزش ریپل را به 11.3 میلیارد دلار می رساند.

تصمیم ریپل برای بازخرید سهام یک اقدام استراتژیک برای تقویت اعتماد سرمایه گذاران و دفاع از ثبات مالی آن است.

خرید بک سرمایه گذاران را محدود می کند تا تنها تا 6 درصد از سهام خود را بفروشند. این محدودیت یک رویکرد آگاهانه برای حفظ ساختار سهامداران متعادل است.

وضعیت مالی ریپل همچنان قوی است

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، موقعیت مالی قوی شرکت را با بیش از 1 میلیارد دلار پول نقد و بیش از 25 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری، در درجه اول XRP، برجسته کرد.

علیرغم نبردهای حقوقی مداوم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، ریپل با خرید اخیراً شرکت متاکو متاکو مستقر در سوئیس، انعطاف پذیری و رشد خود را نشان داده است.

خرید قبلی ریپل

شایان ذکر است، این اولین تلاش ریپل برای بازخرید سهام نیست. این شرکت قبلاً سهام منتشر شده را در اوایل ژانویه 2022 پس از تأمین مالی 200 میلیون دلاری در سال 2019 بازخرید کرده بود.

این بازخرید قبلی، با ارزش 15 میلیارد دلار، نشان دهنده افزایش قابل توجهی از ارزش 10 میلیارد دلاری در زمان دور تامین مالی بود.

این حرکت نه تنها حرکت قوی ریپل در بازار را برجسته کرد، بلکه به سرمایه گذاران سود عظیم 50 درصدی را در طی دو سال ارائه داد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید