ریپل در آخرین استناد آزمایشگاه های Terraform، تشویق حماسی را از SEC دریافت کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مبارزه حقوقی مداوم بین آزمایشگاه‌های ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با پاسخ رگولاتور به شرکت پرداخت بلاک چین، ابعاد جدیدی به خود گرفته است. به یاد بیاورید که ریپل قبلا SEC را به دریافت هزینه های تسویه حساب غیرمنطقی متهم کرده بود که در پرونده Terraform Labs نیز مشهود بود.

پاسخ SEC به آزمایشگاه ریپل

ریپل قبلاً استدلال کرده بود که با توجه به زیان‌های مالی که کاربران در فروپاشی توکن اکوسیستم Terraform با آن مواجه می‌شوند، جریمه‌ای که SEC آن را ملزم به پرداخت در مواردی می‌کرد که هیچ کاربری متحمل ضرر نمی‌شد، کمتر از جریمه بود.

مرتبط با

SEC از دادگاه می‌خواهد تا تسویه حساب ۲ میلیارد دلاری را برای نقض قوانین اوراق بهادار در زمانی که ریپل XRP را به سرمایه‌گذاران نهادی فروخت، تأیید کند. ریپل با جریمه پیشنهادی مخالف است و می گوید که نباید بیش از 10 میلیون دلار بپردازد.

در آخرین پاسخ SEC به آزمایشگاه های ریپل، تنظیم کننده استدلال کرد که هزینه های آن به طور کلی بر اساس مورد به مورد تصمیم گیری می شود. در حالی که میانگین نرخ تسویه حاصل از فروش 1.27٪ بود، SEC گفت که هزینه های Terraform کمتر است زیرا سایر عوامل مهم را در نظر می گرفت.

ابتدا، رگولاتور گفت که آزمایشگاه Terraform را ورشکسته می‌داند و نقدینگی کافی برای پرداخت جریمه بالاتر را ندارد. SEC همچنین اعلام کرد که در حالی که آزمایشگاه Terraform موافقت کرد اقداماتی را که منجر به تخلفات شده بود متوقف کند، آزمایشگاه ریپل به همان اقداماتی که منجر به شکایت شد ادامه داد.

تصمیم راه حل نامشخص است

در حالی که دستور اضافی ارائه شده توسط آزمایشگاه های ریپل راهی برای افزودن شواهد بیشتر است، تصمیم گیری در مورد راه حل مناسب هنوز از سوی دادگاه در انتظار است.

مرتبط با

در طول دوره انتظار، آزمایشگاه های ریپل با ارتقای استیبل کوین و مشارکت Archax به گسترش تجارت خود ادامه داد. به طور کلی، انتشار این تصمیم می تواند تأثیر قابل توجهی بر سایر موارد مرتبط با SEC که ممکن است نیاز به حل و فصل داشته باشند، داشته باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید