ریپل کاملا آماده راه اندازی استیبل کوین است: مدیر کل خاورمیانه و آفریقا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • فعالیت های ریپل در دبی
  • USP کلیدی استیبل کوین ریپل

در مصاحبه اخیر، ریس مریک، مدیر کل خاورمیانه و آفریقا ریپل، دیدگاه شخصی خود را در مورد برنامه های این شرکت برای ایجاد و راه اندازی استیبل کوین خود به اشتراک گذاشت.

او همچنین توضیح داد که چرا معتقد است این موفقیت‌آمیز خواهد بود، حتی اگر استیبل کوین‌های محبوب با پشتوانه USD مانند USDT و USDC سال‌ها در بازار وجود داشته باشند. گزیده ویدیو توسط علاقه مندان به XRP @BankXRP به اشتراک گذاشته شد.

فعالیت های ریپل در دبی

مریک به طور خاص در مورد صنعتی که مسئولیت آن را بر عهده دارد صحبت کرد، بخشی از آن دبی بود، جایی که رویداد Crypto Expo Dubai 2024 اخیراً در آن برگزار شد. این مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که دبی اکنون “تنظیمات رو به جلو” و یک شبکه بزرگ را برای ریپل ارائه می دهد تا با استفاده از فرصت های مختلفی که ارائه می دهد، به بهره برداری از منطقه ادامه دهد.

به گفته مریک، در حال حاضر، ریپل به مدت چهار سال در این فضا بوده و نه تنها روی گسترش فین‌تک، بلکه روی افزایش پذیرش کریپتو و بلاک چین در آن منطقه کار می‌کند. در طول این گفتگو، مدیر خاورمیانه ریپل همچنین به چندین سوال در مورد برنامه های ریپل برای راه اندازی استیبل کوین خود و گرفتن بخشی از سهم بازار از USDT و USDC که نه تنها در آنجا بلکه در سراسر جهان به طور فعال استفاده می شوند، پاسخ داد.

مرتبط با

USP کلیدی استیبل کوین ریپل

هنگامی که از ریپل در مورد توسعه و راه اندازی استیبل کوین ریپل پرسیده شد، ریس مریک اعتراف کرد که به نظر می رسد این یک گام منطقی برای شرکت باشد. وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر یک بازار استیبل کوین 150 میلیارد دلاری وجود دارد و پیش بینی می شود تا سال 2028 به رقم خیره کننده 2.8 تا 3 تریلیون دلار برسد. همچنین تقاضای قابل توجهی برای کسب و کارهای سازگارتر و قانونمندتر برای ورود به این بازار وجود دارد. فضا.

به گفته مریک، ریپل معتقد است که نیاز زیادی به یک استیبل کوین با پشتوانه دلار تنظیم شده برای ظهور در بازار وجود دارد، زیرا تقریباً 60 درصد از تمام پرداخت‌های خارج از ایالات متحده، از جمله منطقه خاورمیانه، با دلار آمریکا انجام می‌شود.

در مورد نقطه فروش منحصر به فرد استیبل کوین ریپل، مریک گفت که این شرکت 12 سال را صرف ایجاد یک پیشنهاد فرامرزی کرده است. ما زیرساخت را داریم. استیبل کوین تکامل بعدی آن بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید