Ripple با Crypto Heavyweights ائتلاف می کند، مدیر عامل هیجان زده است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل در اقدامی پیشگامانه ائتلاف خود را با برخی از تاثیرگذارترین نام ها در صنعت فناوری اعلام کرد. این اتحاد، که شامل گروه‌های سنگینی مانند Coinbase Meta و دیگران می‌شود، پاسخی استراتژیک به افزایش هشداردهنده کلاهبرداری آنلاین و طرح‌های مالی است که فضای دیجیتال را آزار می‌دهد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، شرکت‌های فناوری در سراسر رسانه‌های اجتماعی، اپلیکیشن‌های دوستیابی، موسسات مالی و رمزارز، یک ائتلاف جدید «تکنولوژی در برابر تقلب» را برای مبارزه با کلاهبرداری‌های آنلاین و طرح‌های مالی که مصرف‌کنندگان در سراسر صنایع را هدف قرار می‌دهند، اعلام کرده‌اند.

این ائتلاف شامل Coinbase، Match Group، شرکت مادر Tinder and Hinge، Meta، Kraken، Ripple و Gemini و همچنین سازمان جهانی ضد کلاهبرداری است.

هدف “فناوری ضد کلاهبرداری” استفاده از تخصص و منابع جمعی اعضای خود برای مبارزه با تهدید پیچیده و همیشه در حال تحول کلاهبرداری سایبری است. این انجمن به عنوان انجمن اصلی شرکت های فناوری شرکت کننده برای کار بر روی استراتژی هایی برای مبارزه با ابزارهای کلاهبرداران، آموزش و محافظت از مصرف کنندگان، و خنثی کردن کلاهبرداری های مالی در حال تغییر به سرعت عمل خواهد کرد.

مرتبط با

این کار شامل به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه‌ها، اطلاعات تهدید و سایر توصیه‌ها و اطلاعات برای کمک به مصرف‌کنندگان می‌شود تا قبل از اینکه قربانی طرح‌های کلاهبرداری آنلاین شوند، مانند کلاهبرداری‌های عاشقانه یا کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال مانند «قصابی گوشت خوک» ایمن و محافظت شوند.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، برای این ائتلاف ابراز اشتیاق کرد و بر نیاز به اقدامی حیاتی در برابر بلای کلاهبرداری آنلاین تاکید کرد.

در توئیتی اخیر، گارلینگ هاوس هیجان خود را درباره پتانسیل ائتلاف برای تأثیرگذاری قابل توجه ابراز کرد: “یک چیز وجود دارد که همه ما می توانیم در دنیای فناوری روی آن توافق داشته باشیم؛ زمان آن رسیده که یک بار برای همیشه کلاهبرداران را حذف کنیم. ما به داشتن آن افتخار می کنیم. ریپل به ما بپیوندید.” ائتلاف با دیگر وزنه های سنگین در صنعت.»
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید