ریپل به درخواست‌های غیرمنطقی SEC درباره پرونده‌های اصلی جدید پاسخ می‌دهد، جامعه XRP واکنش نشان می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در جدیدترین توسعه در مورد در حال انجام خود، ریپل مخالفت کرد درخواست کشف پس از شکایت SEC.

جیمز کی فیلان، دادستان فدرال سابق که به طور منظم به‌روزرسانی‌هایی را در مورد اقدامات Ripple SEC ارسال می‌کند، در توییتی جدید گزارش داد که ریپل پاسخ خود را به اقدام SEC برای اجبار آن ارسال کرده است.

طبق این پرونده، SEC قصد دارد ریپل را مجبور کند تا صورت های مالی حسابرسی شده برای سال های 2022 و 2023 را تهیه کند. همه توافقات پس از شکایت را برای فروش یا انتقال XRP به “طرفداران غیرکارمند” آماده کنید. و به سوالی در مورد میزان “درآمد فروش موسسه XRP” دریافت شده پس از ثبت شکایات برای برخی قراردادها پاسخ دهید.

ریپل با این خواسته ها مخالف است و در درجه اول می گوید که آنها نابهنگام هستند. ریپل خاطرنشان کرد که SEC فرصت کافی برای جستجوی بیشتر اکتشافات ادعا شده داشت در حالی که کشف واقعی آن باز بود، اما ترجیح داد این کار را انجام ندهد، و اکنون دلیل خوبی برای انجام این کار وجود ندارد.

علاوه بر این، ریپل گفت که درخواست‌های کشف SEC به دنبال اطلاعات غیر مرتبط با راه‌حل‌ها هستند.

ریپل خاطرنشان کرد که طرفین قبلاً در مورد اینکه آیا کشف پس از شکایت مناسب است یا نه، دعوا کرده بودند، و در طول این مناقشه کشف، SEC هرگز استدلال نکرد که کشف پس از شکایت به راه‌حل‌ها مربوط می‌شود، اما در عوض استدلال کرد که رفتار پس از شکایت کاملاً بی‌ربط است. مورد این حرکت پس از موافقت ریپل حل شد. در نتیجه، SEC نباید اجازه داشته باشد که پرونده را معکوس کند.

ریپل به درخواست‌های “غیر معقول” SEC اشاره کرد و اظهار داشت که SEC نه درخواست و سه RFP (درخواست تولید) را در 14 نوامبر در Ripple ارسال کرد.

در دسامبر، ریپل به دلایل مختلف به این درخواست‌ها اعتراض کرد، از جمله این واقعیت که کشف به جز کشف محدودی که دادگاه در 13 نوامبر اعطا کرد، بسته شد. علاوه بر این، SEC از 25 درخواست مجاز طبق قانون 33 فراتر رفته بود. و برخی از درخواست های مربوط به رفتار پس از شکایت نامربوط بود.

ریپل همچنین استدلال می‌کند که تصمیم‌گیری درباره قانونی بودن فروش پس از شکایت ریپل می‌تواند دادگاه و طرفین را درگیر دعوای جانبی طولانی کند.

موضع ریپل در برابر خواسته های SEC با نظرات و تمجیدهای جامعه XRP مواجه شده است. در همین حال، جامعه XRP منتظر یک نتیجه مثبت است به این امید که پرونده Ripple SEC در سال جاری، در سال 2024 به نتیجه نهایی برسد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید