Ripple پرونده نهایی خود را علیه SEC با نزدیک شدن به پایان پرونده تاریخی ثبت می کند


جنگ دو ساله بین SEC و ریپل رو به پایان است و ریپل آخرین پرونده خود را در شکایت خود علیه رگولاتور ایالات متحده در دسامبر ثبت می کند.

بیشترین بحث در مورد دعوای کریپتو مربوط به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و ریپل پس از دو سال نبرد به پایان خود نزدیک می شود.

در 2 دسامبر، SEC و ریپل پاسخ‌های ویرایش‌شده‌ای را به اعتراض‌های یکدیگر برای تصمیم گیری خلاصه ارسال کردند.

ریپل در قطعنامه خود استدلال کرد که SEC نتوانست ثابت کند که پیشنهاد XRP بین سال‌های 2013 و 2020 یک پیشنهاد یا فروش «قرارداد سرمایه‌گذاری» و بنابراین یک وثیقه بر اساس قوانین امنیتی فدرال است.

ریپل این سند را با بیان اینکه “دادگاه باید درخواست متهم را بپذیرد و درخواست SEC را رد کند” به پایان رساند.

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل در 3 دسامبر در توییتر، اظهار داشت که این “تسلیم نهایی” ریپل است و از دادگاه خواست که حکم را به نفع خود “پذیرش” کند.

او همچنین خاطرنشان کرد که به دفاعی که ریپل «از طرف کل صنعت کریپتو» ایجاد کرده افتخار می‌کند و خاطرنشان کرد که ریپل «همیشه مستقیماً در دادگاه بازی می‌کند» و حرکتی ظریف به SEC انجام می‌دهد و گفت «نمی‌تواند “. برای حریف ما هم همین را بگویید.»

در پست دیگری در توییتر، آلدروتی به دو بیانیه در دسامبر اشاره کرد.

اختلاف حقوقی جاری بین SEC و Ripple در دسامبر 2020 آغاز شد، زمانی که SEC اقدام قانونی علیه ریپل انجام داد و ادعا کرد که ریپل 1.3 میلیارد دلار با ارائه ارز رمزنگاری شده بومی خود XRP به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده جمع آوری کرده است.

مربوط: سرمایه گذاران به طور فزاینده ای از پیروزی ریپل بر SEC: CoinShares اطمینان دارند

پیش از این در 30 نوامبر در توییتر نخجیمز فیلان، دادستان سابق فدرال، گفت که در پرونده SEC و Ripple تنها سه مشکل باقی مانده است.

این شامل درخواست‌های قضاوت خلاصه، تجدیدنظرهای کارشناسی، و «گزارش‌های کارشناسی»، اسناد هینمن، و سایر مطالبی است که SEC و ریپل بر درخواست‌های خود تکیه کرده‌اند.

اسناد هینمن به سخنرانی ویلیام هینمن در اجلاس یاهو Finance All Markets Summit در ژوئن 2018 اشاره دارد که در آن او اظهار داشت که اتر (ETH) یک امنیت نیست.

فیلان معتقد است که قاضی تورس سه موضوع اصلی را “به طور جداگانه” بررسی نخواهد کرد، بلکه در عوض “همه چیز” را با هم تصمیم خواهد گرفت، و هنگامی که او در مورد قطعنامه های خلاصه تصمیم می گیرد، “یک حکم کتبی عمده منتشر خواهد شد – احتمالا” یا 31 مارس 2023. “. قبل.”
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید