ریپل با درخواست تمدید مهلت SEC جدید مواجه شد


فهرست

  • مانورهای قانونی
  • آخرین پیروزی SEC

در آخرین چرخش در رویارویی حقوقی بین SEC و Ripple Labs، SEC پیشنهادی برای تمدید جدول زمانی برای تشکیل پرونده‌های مختصر در مورد راه‌حل‌های رسیدگی به دعاوی جاری ارائه کرده است.

این درخواست رسمی به قاضی آنالیسا تورس در ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد تا جلسه توجیهی افتتاحیه SEC تا 22 مارس به تعویق بیفتد.

مانورهای قانونی

این حرکت اولین باری است که هر یک از طرفین درخواست تمدید برنامه جلسه توجیهی مرتبط با قطعنامه را می‌دهد، و ریپل رضایت خود را با تنظیمات جدول زمانی پیشنهادی اعلام می‌کند.

درخواست SEC برای تمدید به نیاز به زمان اضافی برای بررسی اسناد اخیراً آماده شده و نهایی کردن جلسات توجیهی در مورد تسویه حساب نسبت داده می شود.

این منجر به تمدید مهلت کشف اولیه توسط Magistrate Netburn شد، پس از اینکه اختلاف بین ریپل و SEC بر سر محدوده کشف در 5 فوریه حل شد.

SEC استدلال می کند که “علت خوبی” برای این تمدید کوتاه تحت قانون فدرال آیین دادرسی مدنی 16(b)(4) وجود داشته است، و به تلاش های مجدانه برای تکمیل کشف قانونی و اطلاع رسانی اشاره می کند.

فقدان یک جلسه استماع قریب الوقوع در مورد این پرونده، موضع SEC را در مورد تمدید بیشتر حمایت می کند، که هدف آن اطمینان از آماده سازی و بررسی کامل قبل از تشکیل پرونده اولیه است.

آخرین پیروزی SEC

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شکایت SEC علیه ریپل اخیراً روند مثبتی پیدا کرد و دادگاه به ریپل اجازه داد تا سوابق مالی و جزئیات قرارداد را افشا کند.

علیرغم مخالفت های ریپل، دادگاه حکم داد که مدارک درخواستی برای تعیین راه حل مناسب و ارزیابی ضرورت صدور حکم ضروری است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید