Ripple EVM Sidechain به نقطه عطف حماسی می رسد، نگرانی چیست؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توسعه یافته توسط زنجیره جانبی XRP Ledger EVM سیستم همتا با راه اندازی نسخه جدید پل خود با همکاری ریپل، به نقطه عطف هیجان انگیزی دست یافته است. یکی از نکات برجسته این نقطه عطف، معرفی یک رابط مقیاس پذیر است که برای تطبیق قابلیت همکاری XRP Ledger در آینده طراحی شده است.

نسخه پل جدید مزایای قابل توجهی برای XRP Ledger با افزایش قابلیت همکاری به همراه خواهد داشت زیرا برای چندین شبکه، کیف پول (برای هر شبکه) و توکن ها (برای هر جفت شبکه) تطبیق داده شده است.

به‌علاوه، به‌روزرسانی به همه شبکه‌های دارای پل با XRPL اجازه می‌دهد تا به پورتال EVM اضافه شوند و کیف پول‌های متعدد برای همه این شبکه‌ها فهرست شوند. همچنین امکان پل زدن پویا از هر توکن ERC20/IOU توسط کاربر را فراهم می کند تا برنامه های زنجیره ای بدون مجوز با هر دارایی را فعال کند.

با این نقطه عطف مثبت، XRP Ledger به نقدینگی و مزایای بیشتری دست خواهد یافت و موقعیت خود را به عنوان پلتفرم بلاک چین پیشرو برای پرداخت‌های فرامرزی و انتقال دارایی تقویت خواهد کرد.

Peersyst و Ripple برای ایجاد یک زنجیره جانبی EVM متصل به XRPL اصلی شریک شدند و توسعه آن در ابتدا به سه فاز تقسیم شد.

در اکتبر 2022، Peersyst از انتشار فاز اول زنجیره جانبی XRPL EVM با راه‌اندازی در XRPL devnet خبر داد.

فاز دوم پروژه دارای یک زنجیره جانبی و پل EVM بدون مجوز با طراحی منحصر به فرد است که به شبکه XRPL متصل می شود و امکان مشارکت بیشتر و تست مقیاس پذیری را در یک محیط کنترل شده فراهم می کند. هدف نهایی فاز سوم است که شامل یک زنجیره جانبی EVM بدون مجوز و پل بر روی شبکه اصلی XRPL است.

همانطور که در ماه ژانویه گزارش شد، Peersyst یک به‌روزرسانی در زنجیره جانبی XRP Ledger EVM ارائه کرد و تأکید کرد که ممیزی‌ها با موفقیت تکمیل شده‌اند و ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌ها ارائه شده‌اند، در حالی که همچنین اشاره کرد که راه‌اندازی زنجیره جانبی قریب‌الوقوع است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید