Ripple EVM Sidechain تغییر XRP جدید را فعال می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی مهم، Peersyst شریک Ripple اعلام کرد که تغییرات جدید در XRPL EVMSidechain پس از تایید جامعه فعال شده است. دو تغییر اعمال شده امکان کارمزد تراکنش های جدید در XRP و فعال سازی Cosmos IBC را فراهم می کند.

در 1 می سیستم همتا دو پیشنهاد مهم جدید به ترتیب با شماره های 33 و 34 برای ارتقای شبکه، تنظیم هزینه های XRP و فعال کردن توکن های IBC و Cosmos راه اندازی کرد.

تغییر 33 اجازه می دهد تا قیمت گاز شبکه به روز شود تا پیکربندی شبیه به محیط های تولید شود. این مرحله برای امنیت شبکه و مقیاس پذیری حیاتی است. کارمزدهای معاملاتی باید حداقل باشد و با زنجیره هوشمند بایننس یا چند ضلعی قابل مقایسه باشد.

تغییر 34 کانال های IBC را فعال می کند، شبکه را به اکوسیستم Cosmos متصل می کند و برنامه های زنجیره ای متقابل را فعال می کند.

انجمن این تغییرات را تصویب کرد که اکنون پس از یک دوره رای گیری هفت روزه که در روز دوشنبه، 6 مه به پایان رسید، اعمال شده است.

سندی بر توسعه مفهوم پروتکل XRPL، زنجیره جانبی Ripple EVM طراحی شده است تا قابلیت برنامه ریزی کامل را به اکوسیستم XRPL بیاورد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های EVM را در XRPL با چند تغییر مستقر کنند و نیاز به رای شبکه برای هر برنامه را از بین ببرند.

زنجیره جانبی EVM از روش اجماع اثبات اقتدار (PoA) استفاده می کند و مستقیماً از طریق پل XRPL به دفتر کل XRP متصل می شود. فناوری زیربنایی اجماع زنجیره جانبی XRPL CometBFT است، یک فورک Tendermint، یک موتور بیزانسی مقاوم در برابر خطا برای توسعه بلاک چین.

با به روز رسانی جدید، زنجیره جانبی XRPL EVM ممکن است برای توسعه دهندگانی که می خواهند آن را برای برنامه های خود آزمایش کنند جذاب تر شود زیرا هنوز در Mainnet تولیدی موجود نیست.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید