کمک 100 هزار دلاری ریپل به سیل زدگان برزیل


شرکت مستقر در سانفرانسیسکو نوسان او متعهد شد 100000 دلار برای کمک به تلاش‌های امدادی در پی سیل‌های ویرانگر در برزیل کمک کند.

اولین کمک های مالی با توکن XRP به جمع آوری کمک های مالی توسط شرکت پیشرو ارز دیجیتال آمریکای لاتین Bitso و پلت فرم فین تک BRLA انجام شد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که کمک های مالی کارکنان خود را با نسبت 2:1 مطابقت خواهد داد.

ریو گراند دو سول برزیل بر اثر سیل عظیم که صدها هزار نفر را مجبور به ترک خانه های خود کرده است، ویران شده است.

ممکن است سال ها طول بکشد تا جنوبی ترین ایالت بزرگترین کشور آمریکای جنوبی به حالت عادی بازگردد.

کل جمعیت الدورادو دو سول در اثر سیل آواره شدند و شهر به زباله دانی بزرگ تبدیل شد. پس از آب گرفتگی خانه خود، شهردار شهر اکنون مجبور است در دفتر خود زندگی کند.

کارتتأثیر اقتصادی سیل ویرانگر که هم بر مشاغل بزرگ و هم مشاغل کوچک تأثیر گذاشته است، هنوز برآورد نشده است.

این ایالت همچنین با شیوع لپتوسپیروز، یک بیماری مشترک بین انسان و دام که توسط باکتری های موجود در آب های آلوده ایجاد می شود، دست و پنجه نرم می کند. این بیماری می تواند باعث خونریزی ریه، آسیب کلیه و مننژیت شود.

ریپل مدت‌هاست که به خاطر ابتکارات بشردوستانه خود خبرساز شده است. با کمک های مالی در سال 2018 سرفصل خبرها شد خیریه مدونا مالاوی. ریپل در سال 2019 به عنوان یک تیم ما با سازمان Tipping Point مستقر در سانفرانسیسکو برای ارائه حمایت از خانواده های کم درآمد همکاری کردیم.

این شرکت همچنین با اهدای 25 میلیون دلاری اخیر به Fairshake، یک کمیته اقدام سیاسی طرفدار رمزارزها (PAC) در حال افزایش نفوذ لابی خود است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید