ریپل 100 هزار دلار به قربانیان سیل برزیل کمک می کند، استیبل کوین پی پال در سولانا فعال می شود، مسترکارت اعلامیه رمزگذاری جدیدی را منتشر می کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


رویدادهای برتر ارزهای دیجیتال، از جمله سه خبر برتر U.Today را بررسی کنید.

ریپل 100 هزار دلار به سیل زدگان برزیل کمک کرد

به زودی برای پست کردن ریپل در حساب رسمی X خود اعلام کرد: 100000 دلار متعهد شد برای کمک به تلاش‌های امدادی مداوم پس از سیل در برزیل. اولین کمک های مالی با توکن XRP به جمع آوری کمک های مالی توسط Bitso، یک صرافی جهانی ارز دیجیتال که در مکزیک تأسیس شده است، و پلت فرم فین تک BRLA انجام شد. ریپل همچنین اضافه کرد که کمک های مالی کارکنان را با نسبت 2:1 مطابقت خواهد داد. سیل ریو گراند دو سول بدترین سیل در بیش از 80 سال گذشته در برزیل بوده و صدها هزار نفر را بدون برق یا آب تمیز بر جای گذاشته است. ممکن است سالها طول بکشد تا بزرگترین کشور آمریکای جنوبی بهبود یابد. این اولین باری نیست که ریپل در حال انجام کارهای خیریه دیده می شود. در سال 2008، این شرکت با مدونا برای کمک به یتیمان در مالاوی شریک شد. در سال 2019، ریپل با Tipping Point برای حمایت از خانواده‌های کم درآمد همکاری کرد.

مرتبط با

استیبل کوین پی پال در سولانا راه اندازی شد

همانطور که پی پال توضیح می دهد دیروزاستیبل کوین PYUSD، پخش زنده شد در بلاک چین سولانا. به گفته خوزه فرناندز داپونت، معاون ارشد و مدیر کل بلاک چین، ارزهای دیجیتال و رمزنگاری پی پال، راه اندازی PYUSD در سولانا به شرکت این امکان را می دهد تا “یک ارز دیجیتال با ارزش ثابت طراحی شده برای تجارت و پرداخت را فعال کند.” ماموریت خود را حتی بیشتر. این غول پرداخت سه دلیل را توضیح داد که چرا سولانا را برای گسترش استیبل کوین خود انتخاب کرد: اول، مقرون به صرفه بودن، دوم، توان عملیاتی و سرعت پرداخت بالا، و سوم، توانایی سولانا برای فعال کردن برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد که موقعیت خود را با افزایش سودمندی تقویت می‌کند. استیبل کوین . اعلام این که PYUSD در Solana در دسترس خواهد بود، نه ماه پس از راه اندازی اولیه استیبل کوین است. پروژه PayPal قبلاً به موضوع تحقیقات نظارتی تبدیل شده است و SEC شرکت را با احضاریه ها هدف قرار داده است.

مرتبط با

Mastercard اعلامیه جدید رمزنگاری را منتشر کرد: جزئیات مهم فاش شد

به گفته این مقام مسئول بیانیه مطبوعاتی توسط Mastercard پیاده سازی شده است مستر کارت رمزگذاری اعتبار با اولین تراکنش های آزمایشی P2P. اکنون کاربران صرافی کریپتو می توانند به جای استفاده از آدرس های طولانی و پیچیده بلاک چین، از نام مستعار Mastercard Crypto Credentials برای ارسال و دریافت دارایی های دیجیتال استفاده کنند. قابلیت‌های معاملات زنده اکنون در صرافی‌های بیت‌کوین Bit2Me، Lirium و Mercado در دسترس هستند و تراکنش‌های بلاک چین بین کریدورهای آمریکای لاتین و اروپا را تسهیل می‌کنند. این دستاورد اولین پیاده‌سازی در دنیای واقعی چشم‌انداز Mastercard Crypto Credential است که در Consensus 2023 اعلام شد. همچنین نشان دهنده پتانسیل گسترش بیشتر و حمایت از بازار حواله داخلی و فرامرزی است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید