ریپل CTO جدول زمانی کلیدی را برای راه اندازی استیبل کوین اعلام کرد


دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، جدول زمانی راه اندازی استیبل کوین این شرکت را روشن کرد. شوارتز در پاسخ به گمانه زنی های اخیر، تصریح کرد که بر خلاف برخی اظهارنظرها، راه اندازی استیبل کوین برای ماه ژوئن برنامه ریزی نشده است. در عوض، او اشاره کرد که انتظار می‌رود به‌روزرسانی‌ها، از جمله اعلام نام استیبل کوین، در ماه ژوئن به اشتراک گذاشته شود.

این بیانیه به دنبال اعلام اخیر ریپل مبنی بر ورود آن به بازار استیبل کوین است که هدف آن افزایش ثبات و دسترسی به XRP Ledger است. این شرکت قصد دارد با حمایت از استیبل کوین جدید با ذخایر دلار آمریکا و دارایی های مشابه به این هدف دست یابد و خود را به عنوان رقیب سازندگان استیبل کوین مانند تتر و دایره قرار دهد.

این شرکت با تعامل با مقامات نظارتی و تاکید بر انطباق، قصد دارد استیبل کوین خود را به عنوان یک دارایی دیجیتال قابل اعتماد ایجاد کند که به طور بالقوه عملکرد دلار دیجیتال را منعکس می کند. به ویژه، رابطه ریپل با SEC به ابتکار جدید اعتبار بیشتری علیرغم نبردهای حقوقی پرتنش می دهد.

در XRP چیست؟

بیانیه قبلی ارائه شده توسط شوارتز همچنین به سؤالاتی در مورد نقش XRP در دیدگاه ریپل از راه حل های پرداخت پرداخت. او تاکید کرد که ارز دیجیتال محبوب همچنان بخشی جدایی ناپذیر از چشم انداز شرکت و مناسب بودن آن برای زمینه های معاملاتی خاص است. شوارتز بر تعهد ریپل به بهینه سازی خدمات خود با استفاده از نقاط قوت XRP و در عین حال اذعان به محدودیت های آن تاکید کرد.

با اعلام شوارتز، جامعه XRP منتظر به‌روزرسانی‌های جدید ریپل در ماه ژوئن است و مشتاقانه منتظر پیشرفت این ابتکار مهم و تأثیر آن بر روند ارز دیجیتال مورد علاقه‌شان است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید