مدیر ارشد فناوری Ripple محصول اصلی آینده ریپل را در Consensus2024 اعلام می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • در اینجا شوارتز قصد دارد در مورد محصول ریپل بحث کند
  • Ripple CTO چقدر XRP دارد؟

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) و یکی از بنیانگذاران XRP Ledger، از حساب رسمی خود در روی صحنه بحث کنید.

در اینجا شوارتز قصد دارد در مورد محصول ریپل بحث کند

شوارتز در توییت خود گفت که ریپل در سخنرانی خود در جریان رویداد رمزنگاری فوق، قصد دارد چشم انداز DeFi و نقشه راه سازمانی خود را در XRP Ledger معرفی کند. او جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشت، اما اظهار داشت که این موضوع را با Phil Kwok، یکی از بنیانگذاران اپلیکیشن EasyA در میان خواهد گذاشت.

توییت اخیر آزمایشگاه های ریپل نیز گفتگوی خود را اعلام می کند و بیان می کند که این دو جنتلمن محترم درباره «قابلیت همکاری چند زنجیره ای، قابلیت برنامه ریزی EVM، توکن سازی RWA و موارد دیگر» بحث خواهند کرد.

“Institutional DeFi” همانطور که از عنوان نشان می دهد، نسخه بعدی تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که هدف آن موسسات مالی است. این نوآوری ها در پروتکل های DeFi متوسط ​​و ثبات و حفاظت از بخش مالی سنتی را ترکیب می کند. همانطور که در گزارشی از JP Morgan بیان شده است، “پتانسیل رشد و تاثیر متحول کننده” دارد. جی پی مورگان یک غول بانکی است که مشتریان خود را در معرض ارزهای دیجیتال قرار می دهد و مدیر عامل آن جیمی دیمون یکی از قوی ترین منتقدان بیت کوین در دراز مدت است.

DeFi اساساً به کاربران این امکان را می دهد که رمزهای خود را به اشتراک بگذارند یا آنها را به سایر کاربران/موسسات وام دهند در ازای سودهای منظم از ارزهای رمزنگاری شده که در یک قرارداد DeFi قفل شده اند.

مرتبط با

Ripple CTO چقدر XRP دارد؟

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، دیوید شوارتز به گمانه زنی های مختلف در میان جامعه رمزنگاری X در مورد اندازه دارایی های رمزنگاری خود و اینکه سبد ارزهای دیجیتال او شامل چه چیزی است، پایان داد.

Ripple CTO توییت کرد که حدود 26 میلیون XRP در اوج نگهداری خود دارد. او اعتراف کرد که بیت کوین را برای خرید XRP و اتریوم بیشتر فروخته است. اما شوارتز وطن پرستانه خاطرنشان کرد که هرگز XRP را برای خرید رمزارز دیگری نفروخته است، به جز اینکه شاید آن را برای «معنای غیرمعمول» بفروشد.

بنابراین، توییت او به گمانه زنی های جامعه در مورد فروش XRP پایان داد. فروش بزرگ کریپتو توسط اینفلوئنسرهای پیشرو کریپتو گاهی بر بازار تأثیر می گذارد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید