Ripple CTO حدس و گمان رها کردن XRP را خاموش می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، اخیراً یک تصور نادرست مداوم را رد کرده است. در میان زمزمه هایی مبنی بر اینکه ریپل به طور بالقوه توکن مرتبط خود، XRP را کنار می گذارد، شوارتز برای روشن شدن وضعیت وارد عمل شد.

این سردرگمی آشکار از زندگی‌نامه فعلی مدیر ارشد فناوری ریپل نشات می‌گیرد: «وقتی یک استارت‌آپ مالی شرور درگیر شبکه‌ای از فساد و خیانت می‌شود تا پرداخت‌های فوری را به توده‌ها ارائه دهد، آنها متوجه می‌شوند که هزینه برهم زدن وضعیت موجود بیشتر از آن چیزی است که می‌توانستند داشته باشند. تصور کرد، و آنها را به تحقق چشم اندازشان سوق داد.” “آنها را مجبور می کند بین بقا و بقا تصمیم بگیرند.”

این بیانیه به شایعات و گمانه زنی ها در جامعه ارزهای دیجیتال دامن زد و برخی آن را به عنوان اشاره ای به دور شدن ریپل از XRP تفسیر کردند.

مرتبط با

یک کاربر

در پاسخ به گمانه زنی های فزاینده، شوارتز ماهیت ماموریت خود را روشن می کند. او توضیح داد که این بیانیه هیچ رویداد دنیای واقعی را منعکس نمی کند. در عوض، این یک نمایش تخیلی برای یک فیلم فرضی بود.

شوارتز اظهار داشت که سناریوهای شرح داده شده در پست او به حقیقت نپیوستند، بنابراین هرگونه تشابهی بین افکار فرضی او و عملیات فعلی ریپل بی اساس است.

شوارتز در پاسخ با بیان اینکه داستان در بیوگرافی خود را در مورد بازتابی از استراتژی یا اقدامات ریپل در مورد XRP.

مرتبط با

بیانیه شوارتز حیاتی است زیرا ریپل با عرضه آتی استیبل کوین توجه ها را به خود جلب می کند. علیرغم گمانه زنی ها، هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه ریپل قصد دارد XRP را کنار بگذارد، وجود ندارد. برعکس، ریپل فعالانه در تلاش است تا استفاده و پذیرش XRP Ledger را از طریق مشارکت های استراتژیک مختلف گسترش دهد.

ریپل همچنان بر ماموریت خود برای ایجاد انقلابی در پرداخت های بین المللی متمرکز است. این شرکت در ابتکارات متعددی با هدف افزایش کارایی و دسترسی فناوری بلاک چین شرکت داشته است و XRP نقش اصلی را در بسیاری از این تلاش ها ایفا کرده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید