Ripple CTO بیانیه غیرمنتظره ساتوشی ناکاموتو را به اشتراک می گذارد، بانک های بزرگ بریتانیا در حال آزمایش سپرده های توکن شده هستند: Crypto News Digest توسط U.Today


نگاهی به سه خبر مهم ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته بیندازید.

مدیر ارشد فناوری Ripple بیانیه غیرمنتظره ساتوشی ناکاموتو را به اشتراک گذاشت

پست X جدید از دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل بحث داغی را برانگیخت در مورد هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین جعلی. همه چیز با ادعای یکی از اعضای برجسته جامعه بیت کوین به نام “ریوشی” آغاز شد که علیرغم شکست های قانونی اخیر کریگ رایت، “محتمل ترین فرد ساتوشی” باقی مانده است. این ادعا بلافاصله توجه شوارتز را به خود جلب کرد. CTO پاسخ داد او گفت که رایت یک فرصت عالی برای اثبات ناکاموتو در طول آزمایش داشت اما موفق به انجام این کار نشد. شوارتز در پست X خود به این نتیجه رسید: «به احتمال زیاد من ساتوشی هستم تا کریگ. چنین واکنشی بار دیگر شایعاتی را در مورد ارتباط احتمالی شوارتز با ناکاموتو ایجاد کرد. برخی از نظریه پردازان CTO ریپل را با توجه به پیشینه گسترده او در رمزنگاری، کاندیدای قابل قبولی برای هویت ناکاموتو می دانند.

بانک های بزرگ بریتانیا در حال آزمایش سپرده های توکن شده هستند

همانطور که توکنیزاسیون در انگلستان رو به افزایش است، انجمن تجاری بریتانیا UK Finance در حال گسترش پروژه آزمایشی خود به موارد زیر است: آزمایش سپرده های توکن شده. طبق یک خبر اخیر گزارش بلومبرگغول های بانکی شرکت کننده در آزمایشی شامل Barclays، Lloyds Banking Group Plc و Citigroup Inc. و همچنین بزرگترین شبکه های کارت اعتباری جهان، Mastercard و Visa هستند. انتظار می‌رود این آزمایش تا سه سال طول بکشد تا این فناوری بتواند به صورت تجاری پیاده‌سازی شود. اولین نتایج این آزمایش در آگوست سال جاری اعلام خواهد شد. در همین حال، بر اساس گزارش‌های اخیر، آینده پوند دیجیتال یا «Britcoin» با عدم قطعیت احاطه شده است. اگرچه بانک انگلستان برای اولین بار در سال 2021 بررسی این موضوع را آغاز کرد، اما این پروژه پیشرفت چندانی نداشت.

سامسون مو: نصف شدن بیت کوین شوک بزرگ عرضه بیت کوین ایجاد می کند

مدیر عامل شرکت Jan3 و از طرفداران معروف بیت کوین Samson Mow اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است برای به اشتراک گذاشتن نظر خود او گفت که انتظار دارد «زمان امگا» قیمت بیت کوین فرا برسد و در مورد رویداد نصف شدن بیت کوین اظهاراتی را بیان کند. در تاپیک X استMow نوشت که ترس از برخی تحولات منفی در خاورمیانه باعث شد که قیمت بیت کوین در آخر هفته کاهش یابد و بازارهای TradeFi نیز سهم خود را از وحشت دریافت کردند. اما مو معتقد است که اینها همه واکنش های بیش از حد هستند و “به زودی از بین خواهند رفت.” از این پس، برای بیت کوین «زمان امگا» خواهد بود. مدیر عامل شرکت Jan3 سپس به نصف شدن بیت کوین پرداخت و آن را “جرقه یک شوک عرضه بزرگ” خواند. مو تاکید کرد که شوک تقاضای بیت کوین اکنون در حال وقوع است. زیرا ETF های بیت کوین نقطه ای از اواسط ژانویه، زمانی که SEC معاملات ETF را تایید کرد، مقادیر زیادی از BTC را جذب کردند.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید