مدیر ارشد فناوری Ripple حقیقت شگفت انگیزی را در مورد تامین XRP ریپل فاش می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل CTO در توییت های جدید دیوید شوارتز یک واقعیت شگفت انگیز را در مورد دارایی های XRP این شرکت نشان می دهد.

دارایی‌های ریپل به دو دسته تقسیم می‌شوند: XRP در حال حاضر در کیف پول‌های آن و XRP مشمول قفل‌های سپرده در دفتر کل است که در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد.

ریپل نمی تواند به دسته دوم XRP دسترسی داشته باشد تا زمانی که escrow به صورت ماهانه منتشر شود. اکثریت قریب به اتفاق این XRP منتشر شده در گذشته به امانت بازگردانده شده است.

شوارتز در پاسخ به توییت کاربر X “آقای هوبر” در مورد توزیع XRP ریپل، امکانات موجود برای ریپل در مورد دارایی های XRP را برجسته می کند.

به گفته او، ریپل دو گزینه دارد: به حفظ XRP به اندازه ای که در حال حاضر دارد ادامه دهد یا سهام XRP خود را کاهش دهد. وی با بیان اینکه گزینه سومی وجود ندارد، سخنان خود را اینگونه ادامه داد:

شوارتز خاطرنشان کرد که طرح اولیه ریپل این بود که دارایی های XRP خود را در سریع ترین زمان ممکن کاهش دهد. او گفت که نمی‌توانست به دنباله‌ای از رویدادها فکر کند که این ایده اولیه را حتی از راه دور ممکن کند. با این حال، شوارتز معتقد است که ممکن است هیچ سود واقعی نداشته باشد.

شوارتز گفت که برنامه اولیه توزیع هدایا برای کاهش عرضه XRP بود. او خاطرنشان کرد که وقتی XRP قیمت بازاری داشته باشد، مردم برای اجرای بازی هدایایی پول خرج می‌کنند، بنابراین این باید متوقف شود.

ریپل همچنین موارد دیگری مانند فروش قفل شده و استفاده از XRP را برای تشویق شرکا مورد بررسی قرار داده است. مشخص شد که هر چیزی که کار می کند اساساً مشابه فروش XRP است.

به گفته شوارتز، ریپل بیش از یک دهه از برنامه پنج ساله خود می گذرد و تقریباً در نیمه راه است.

شوارتز در پاسخ به سؤالات کاربران در مورد این یادگار و حتی سوزاندن مواد موجود در آن، اظهار داشت که مطمئن نیست که این یادگار آنقدر ایده خوبی است و بنابراین بلاتکلیف مانده است.

Ripple CTO همچنین ایده سوزاندن منبع سپرده را رد کرد، به این معنی که این ممکن است اثر مورد نظر را نداشته باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید