Ripple CTO ارتش XRP را با Enigmatic X Post شگفت زده کرد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل CTO ارتش XRP را با توییت خود هیجان زده کرد
  • نام استیبل کوین آینده ریپل اعلام شد

مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) دیوید شوارتز، که با نام JoelKatz@ در پلتفرم X (که قبلاً توییتر معروف بود)، توییتی مرموز منتشر کرد که واکنش پرشور جامعه XRP را برانگیخت.

این توییت تنها حاوی دو کلمه است اما هیجان ارتش XRP را افزایش داده است.

ریپل CTO ارتش XRP را با توییت خود هیجان زده کرد

شوارتز فقط دو کلمه به اشتراک گذاشت: “شما AREsterdam.” بسیاری از نظر دهندگان با ارسال نظراتی در مورد اینکه چه چیزی باعث شده مدیر ارشد فناوری این توییت را ارسال کند، گیج شدند.

اما سپس شرکت کنندگان در بحث شروع به تایپ “I Amsterdam” کردند تا نشان دهند که برای آنها واضح است که دیوید شوارتز در حال حاضر در اجلاس سالانه توسعه دهندگان Apex XRPL 2024 در پایتخت هلند شرکت می کند.

همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، دیوید شوارتز چندین بار در شاخه X هشدارهای مهمی به ارتش XRP داده است. این پست‌ها جامعه را از کلاهبرداری‌هایی که در پلتفرم X منتشر می‌شوند، آگاه کرد. در یکی از آنها، مجرمان سایبری با جعل هویت تیم پشتیبانی X، کاربران X را به نقض حق چاپ آنها متهم کردند و با درخواست از آنها برای پر کردن یک فرم، قصد سرقت اطلاعات شخصی آنها را داشتند.

هشدار دوم در مورد حمله اخیر هکرها به پروتکل Loopring بود.

مرتبط با

نام استیبل کوین آینده ریپل اعلام شد

در یکی از جلسات کلیدی این اجلاس، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، نام استیبل کوین آینده این شرکت را که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود، فاش کرد. غول بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو قصد دارد آن را با علامت “RLUSD” راه اندازی کند.

هدف از ایجاد این استیبل کوین در XRP Ledger ارائه ابزار و نقدینگی اضافی به XRPL و در عین حال ایجاد پلی بین امور مالی سنتی و دنیای ارزهای دیجیتال است.

Garlinghouse ابتدا قصد ریپل برای راه اندازی یک استیبل کوین را در اوایل آوریل اعلام کرد و متعاقباً بیان کرد که این شرکت بیش از تخصص، تجربه و منابع کافی برای انجام این کار بلندپروازانه دارد.

مدیرعامل اشاره کرد که ریپل «سال‌ها تجربه، ردپای نظارتی، ترازنامه قوی و شبکه‌ای با پوشش پرداخت تقریباً جهانی دارد که پرداخت‌های مبتنی بر رمزارز را با استفاده از توکن XRP ارائه می‌کند». او افزود که XRP و stablecoin در آینده برای این اهداف با هم استفاده خواهند شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید